Shawn Mendes i Camila Cabello parą - pamiętasz, jak to się zaczęło? [QUIZ]

2019-08-18 8:00
Shawn Mendes i Camila Cabello całują się w basenie
Autor: SplashNews.com/East News Camila Cabello i Shawn Mendes przyłapani w hotelowym basenie w Miami podczas pocałunków

Gorący związek Shawna Mendesa i Camili Cabello poprzedzało kilka lat pięknej przyjaźni. Wokaliści od dawna znali się i wzajemnie wspierali, aż w końcu między nimi zaiskrzyło! Czy pamiętacie, jak wyglądały ich początki? Rozwiążcie quiz na Hotplota.pl i sprawdźcie, czy jesteście specjalistami od ich miłości!

Związek Shawna Mendesa i Camili Cabello to bez żadnych wątpliwości najgorętszy romans lata 2019 roku! Uczucie między muzykami pojawiało się stopniowo - Shawn i Camilia znają się przecież od dawna i mają na koncie dwa wspólne single. Ten ostatni - Senorita - rozgrzał nie tylko klubowe parkiety na całym świecie, ale także ich serca!

Praca nad singlem sprawiła, że Shawn Mendes i Camila Cabello zapałali do siebie gorącym uczuciem, a w sieci regularnie pojawiają się gorące fotki z ich kolejnych randek. A pamiętacie, jak to wszystko się zaczęło?

Przypomnijcie sobie, jakie były początki znajomości Shawna Mendesa i Camili Cabello i rozwiążcie nasz quiz! Jesteście ich wiernymi fanami? W takim razie nie powinien sprawić Wam żadnych trudności ;)

Miłej zabawy!

NAJNOWSZE