Shawn Mendes i Camila Cabello znów się całują! Wiedzieli, że ktoś im robi zdjęcia?

2019-07-31 7:35
Shawn Mendes i Camila Cabello całują się w basenie
Autor: SplashNews.com/East News

Czy Shawn Mendes i Camila Cabello są razem? Pytanie nie schodzi z ust fanów dwójki artystów od dnia premiery hitu Senorita. Odpowiedź wydaje się coraz bardziej oczywista, choć wiele osób nadal wierzy, że ich romans to tylko ustawka dla mediów. Ale czy Shawn i Camila zaangażowaliby się w udawanie związku aż TAK BARDZO? Koniecznie zobaczcie ich najnowsze zdjęcia. Shawn Mendes i Camila Cabello tym razem zostali przyłapani podczas namiętnych pocałunków w basenie!

Shawn Mendes i Camila Cabello kolejny raz wylądowali na czołówkach serwisów plotkarskich. Wszystko przez najnowsze zdjęcia pary, zrobione podczas romantycznych wakacji na Florydzie.

Najpierw w sieci pojawiły się gorące zdjęcia z plaży w Miami, na których widzieliśmy, jak Shawn Mendes całuje się z Camilą Cabello podczas kąpieli w oceanie.

Najwyraźniej woda działa na Camilę i Shawna jak afrodyzjak, bo oto do internetu trafiły kolejne fotki - tym razem zrobione w hotelu. Widzimy na nich, jak Shawn Mendes i Camila Cabello całują się namiętnie podczas kąpieli w basenie!

ROMANS CZY USTAWKA DLA MEDIÓW?

Czy Shawn Mendes i Camila Cabello naprawdę są parą, czy może cały ten "romans" to tylko ustawka dla mediów? Od samego początku wiele osób twierdzi, że Shawn i Camila po prostu promują swój duet. Pary artystów kojarzone przez wytwórnie na potrzeby promocji muzyki to przecież żadna nowość. 

Trzeba jednak zaznaczyć, że mało którzy wykonawcy, biorący udział w takich ustawkach, angażują się w zabawę z mediami aż tak mocno, jak Shawn i Camila

Kto wie, może początkowo ich romans był ustawką, ale z czasem przerodził się w prawdziwe uczucie? Jak myślicie?

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Shawna Mendesa i Camili Cabello całujących się w basenie.

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE