Shawn Mendes i Camila Cabello nadal razem! To zdjęcie nie pozostawia wątpliwości

2019-10-20 10:26 kp
Camila Cabello, Shawn Mendes
Autor: Rex Features/East News

Shawn Mendes wywołał ostatnio ogromne plotki o kryzysie w związku z Camilą Cabello, gdy usunął ze swojego profilu na Instagramie ich najsłynniejsze wspólne video, na którym w żartobliwy sposób pokazują, że - wbrew opiniom - potrafią się całować. Szczęśliwie jednak usunięcie filmiku nie było zwiastunem żadnej tragedii - zobaczcie sami!

Po bardzo intensywnym lecie Shawn Mendes i Camila Cabello nieco ostatnio zeszli z oczu swoim fanom. Jeszcze niedawno paparazzi publikowali codziennie kolejne zrobione z ukrycia fotki, na których muzycy oddawali się czułościom. Oni sami swoją miłość po raz pierwszy pokazali oficjalnie pod koniec sierpnia na MTV VMA 2019. Ostatnio jednak widujemy ich znacznie rzadziej.

>> Shawn Mendes i Camila Cabello zerwali?! Usunął z Instagrama video z ich pocałunkiem!

Shawn Mendes i Camila Cabello są ostatnio bardzo zajęci - wokalistka pracowała nad swoimi nowymi singlami i teledyskami do nich, a Shawn wrócił na trasę koncertową. Plotki o problemach w ich związku wywołało dodatkowo sam Shawn, który usunął z Instagrama jedyne wspólne video z ukochaną.

Shawn Mendes i Camila Cabello na nowym zdjęciu

Teraz Shawn Mendes uspokoił fanów nowym wspólnym zdjęciem z ukochaną! Po długim milczeniu Shawn i Camila Cabello przypomnieli, że wciąż są razem. Nie mogło być jednak inaczej - jeszcze niedawno oboje opowiadali w wywiadach o tym, jak prawdziwe łączy ich uczucie.

Na nowym zdjęciu Shawn Mendes i Camila Cabello pozują przytuleni, prawdopodobnie podczas imprezy. Słodko?

Wyświetl ten post na Instagramie.
🖤 Post udostępniony przez Shawn Mendes (@shawnmendes)
NAJNOWSZE