Shawn Mendes opowiedział, jak spędza dzień z Camilą Cabello! Urocze!

2019-10-08 13:14 kp
Camila Cabello, Shawn Mendes
Autor: Rex Features/East News

Wygląda na to, że Shawn Mendes w końcu dostał od Camili Cabello pozwolenie na opowiadanie o swoim związku. Po okresie nerwowego milczenia Shawn może już dzielić się swoim szczęściem z fanami i chętnie to robi. Tym razem opowiedział, jak wyglądają ich wspólne poranki. Można pozazdrościć!

Shawn Mendes i Camila Cabello w każdym rankingu najbardziej uroczych par zdobyliby pierwsze miejsce! Wokaliści zaczęli się spotykać po latach przyjaźni, gdy zaiskrzyło między nimi na planie do klipu Senorita. Przez pierwsze tygodnie onieśmieleni zainteresowaniem mediów celebryci nie komentowali swojej relacji. Teraz jednak są już jej pewni i chętnie dzielą się z fanami swoim szczęściem.

Jednocześnie o Camilę Cabello coraz odważniej Shawna Mendesa pytają fani. Obecnie nie ma już chyba jego spotkania przed koncertem, by ktoś z publiczności nie zagadał piosenkarza i jego ukochaną. Ku radości wszystkich, Shawn nie unika już odpowiedzi na tego typu pytania.

Zwyczajni Shawn Mendes i Camila Cabello

Podczas Q&A w Malezji jedna z fanek Shawna Mendesa zapytała go o to, jak wygląda jego przeciętna randka z Camilą. Okazuje się, że gwiazdy popu nie spędzają czasu w diametralnie inny sposób, niż my wszyscy!

Camila i ja w zasadzie się budzimy i szukamy najbliższej możliwej kawy. Ona właściwie pije pół, a ja ze trzy. Za każdym razem jesteśmy w innym kraju, gdy się ze sobą widzimy. Najpewniej szukamy jakiegoś jedzenia, a już po godzinie jest: "Jesteś głodny?", więc jemy znowu. Oglądamy filmy, pewnie "Zaplątanych". Ona kocha "Zaplątanych".

- opowiedział Shawn Mendes.

Wokalista przyznał też, że Camila Cabello potrafi zaskakiwać go tysiącami dziwnych pytań! Ostatnio chociażby bez żadnego kontekstu zapytała go, co zrobiłby, gdyby to był ostatni dzień na Ziemi...

Z nią chyba nigdy nie można się nudzić!

NAJNOWSZE