Shawn Mendes w GQ jeszcze seksowniejszy niż zawsze! Związek dobrze mu robi

2020-11-27 8:09 kp
Shawn Mendes
Autor: Matt Winkelmeyer/Getty AFP/East News

Podczas gdy dla wielu osób czas pandemii stał się momentem przerwy i odpoczynku, Shawn Mendes pracował w ostatnich miesiącach intensywniej niż kiedykolwiek. Gwiazdor zaznał domowego ciepła u Camili Cabello, co najwyraźniej dało mu energię nie tylko do tworzenia muzyki, ale i do małej zmiany w wyglądzie. Kto jeszcze wciąż nie może napatrzeć się na jego metamorfozę?

Shawn Mendes w ostatnich latach zmienił się w nastoletniego piosenkarza w dojrzałego gwiazdora muzyki! Każdy kolejny utwór i wywiad muzyka udowadnia nam, że jego kariera idzie w doskonałym kierunku, a i on jest osobą, na której jego fani mogą wzorować się na nim z poczuciem dumy ze swojego idola.

W ostatnim czasie Shawn przygotował dla nich wiele niespodzianek - nowy singiel Monster z Justinem Bieberem, występ na American Music Awards 2020, dokument In Wonder i pełen koncert dostępne na Netflixie, a już za kilka dni nową płytę. To jednak nie wszystko. Teraz Shawn Mendes pojawił się na okładce magazynu GQ i wygląda jeszcze lepiej, niż można było to sobie wyobrazić!

Shawn Mendes na okładce GQ

Gdy wiosną tego roku wybuchła pandemia koronawirusa, Shawn Mendes zmagał się z tym samym problemem, co wszyscy - brakiem dostępu do fryzjera. Nieoczekiwanie okazało się, że dłuższe włosy to w jego przypadku strzał w dziesiątkę i piosenkarz już od wielu tygodni pielęgnuje swoje loki, by wyglądały na zadbane i zdrowe. Niewykluczone, że podbiera przy tym kosmetyki od swojej dziewczyny... :)

ESKA XD EXTRA

I tak Shawn Mendes dziś może pochwalić się bujną, oryginalną fryzurą, w której zakochali się jego fani. Tym razem gwiazdor zapozował na okładkę GQ. Ta sesja robi wrażenie!

Okładkowa sesja Shawna Mendesa dla brytyjskiego GQ przypadła z okazji nadania mu nagrody solowego artysty roku od magazynu. Gratulujemy!

NAJNOWSZE