Shawn Mendes i Camila Cabello

i

Autor: KEVIN WINTER/Getty AFP/East News

Shawn Mendes i Camila Cabello tańczą SALSĘ na ulicy! Kto ma większy talent? [WIDEO]

2021-05-10 9:42

Shawn Mendes i Camila Cabello to jedna z najbardziej muzycznych par w świecie showbiznesu! Kanadyjski piosenkarz i jego ukochana o latynoskich korzeniach pokazali już swój muzyczny klimat w hicie Seniorita, jednak to był dopiero początek ich wspólnej drogi. Wobec odwołanych koncertów para postanowiła muzykować... na środku ulicy!

Gdy dziś fani przypominają sobie o plotkach, jakie związek Shawna Mendesa i Camili Cabello wywoływał dwa lata temu, gdy para się związała, zanoszą się głośnym śmiechem. Nagłówki mediów plotkarskich krzyczały, że muzycy związali się, by promować singiel Senorita, a ich miłość to przemyślany chwyt marketingowy. Jeśli to był marketing, para jest bardzo konsekwentna - Shawn i Camila są w sobie zakochani już od dwóch lat!

Pandemia koronawirusa sprawiła, że muzycy zbliżyli się do siebie jeszcze bardziej. Wcześniej wciąż zajęci koncertowaniem na całym świecie, od ponad roku mieszkają razem w domu Camili w Miami. Choć początki były trudne, Shawn Mendes szybko zrozumiał, że codzienna rutyna i spokój to coś, czego bardzo mu brakowało.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Okazuje się, że muzycy spędzili wieczór ze znajomymi.

Shawn Mendes i Camila Cabello tańczą na ulicy

Siła uczucia Shawna Mendesa i Camili Cabello jest coraz większa, o czym świadczą kolejne posty, jakie para publikuje na Instagramie. Zakochani nie szczędzą sobie ciepłych słów i przy różnych okazjach wyznają sobie miłość. Tym razem pochwalili się wyjątkowo romantycznych gestem! Para... tańczyła ostatnio na ulicy! Zamiast romantycznego deszczu, było jednak miarowe odliczanie Camili, która próbowała nauczyć ukochanego salsy. Jak jej poszło?

Dobrzy przyjaciele, dobre jedzenie, dobre życie. Jestem wdzięczny

- napisał Shawn Mendes pod postem.

Cieszycie się jego szczęściem?