Shawn Mendes i Camila Cabello rozmawiają z psem na FaceTime? "Ludzie są chorzy"

2021-05-07 13:45 mm
Shawn Mendes i Camila Cabello z psem Tarzanem
Autor: Backgrid/East News

To, że Shawn Mendes i Camila Cabello bardzo kochają swojego psa, nie jest już dla nikogo tajemnicą. Nie wiedzieliśmy jednak, że są w nim zakochani do tego stopnia, żeby łączyć się z nim przez FaceTime! :) Na instagramowym profilu poświęconym goldenovi pary pojawił się wpis z relacją z jednej z takich "rozmów".

Shawn Mendes i Camila Cabello zakochali się w swoim psie do szaleństwa. Artyści są nie tylko wzorowymi opiekunami zwierzaka, ale chyba wręcz traktują go jak własne dziecko!

Niedawno Camila i Shawn założyli swojemu golden retrieverowi konto na Instagramie. Tarzan, bo tak ma na imię ukochany psiak "Shawmilli", regularnie publikuje rękoma swoich opiekunów nowe fotki i zabawne posty. Ostatnio dowiedzieliśmy się na przykład, jak pies Shawna i Camili zniósł wizytę u weterynarza i lekcję posłuszeństwa w "psim przedszkolu".

Teraz na Instagramie Tarzana pojawił się nowy post. Pies Shawna Mendesa i Camili Cabello miał okazję "porozmawiać" ze swoimi opiekunami przez FaceTime.

Dzisiaj dowiedziałem się o czymś, co nazywa się FaceTime. Ludzie są chorzy. W każdym razie niespodziewanie mama i tata pojechali do miejsca nazywanego Los anGELeS i nie mogli mnie ze sobą zabrać, bo nie pozwalają psom na loty ze względu na covid. Rozpoznałem głos taty, ale mamusi nie, i mam nadzieję, że nie będzie jej smutno. Bywa wrażliwa. 🥴🥴 W każdym razie moi dziadkowie dają mi dużo jedzenia (nawet więcej niż mama i tata) i mogę bawić się z przyjaciółmi przez cały dzień, więc nie jest tak źle. ZARAZ WRACAM muszę kupę

- czytamy na Instagramie Tarzana.

Trzeba przyznać, że Camila i Shawn nieźle wkręcili się w opiekę nad swoim psiakiem. I bardzo dobrze - pozytywnie zakręconych właścicieli nigdy za wielu!

Zobacz też:

Sonda
Wolisz psy czy koty?
ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
NAJNOWSZE