Shawn Mendes i Camila Cabello wyszli z Tarzanem na miasto! [ZDJĘCIA] Ale podróżnik

2021-03-16 11:55 kp

Młody golden retreiver o imieniu Tarzan to zdecydowanie ulubieniec Shawna Mendesa i Camili Cabello. Para nie rozstaje się ostatnio z pupilem i zabiera go ze sobą nie tylko na spacery, ale i do miasta. Tym razem paparazzi przyłapali całą trójkę podczas wyprawy po sok owocowy do kawiarni. Dobrze, że mają spory samochód, bo Tarzan rośnie jak na drożdżach.

Odkąd rok temu Shawn Mendes i Camila Cabello zamieszkali rok temu w Miami, paparazzi regularnie spotykają ich podczas spacerów i załatwianiu różnych spraw w mieście. Dla muzyków taki styl życia to spora nowość - jeszcze przed pandemią oboje większość czasu spędzali w rozjazdach, koncertując i nocując w hotelach. Choć oboje tęsknią za występami, nie narzekają na swoją nową codzienność, w której mają znacznie więcej czasu dla siebie.

Paparazzi często mają więc okazję spotykać ich podczas codziennych zajęć. Shawn i Camila na co dzień są bardzo swobodni i nie starają się pozować na "power couple" czy zachwycać kolejnymi stylizacjami, jak to na ulicach Los Angeles robią Justin Bieber i Hailey Bieber.

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Shawn Mendes i Camila Cabello z psem

Tym razem Shawn Mendes i Camila Cabello wyskoczyli z Tarzanem do miasta w poszukiwaniu swoich ulubionych soków. Na nowych zdjęciach możemy zobaczyć, jak Shawn pakuje psa do bagażnika - jeśli Tarzan dalej będzie rósł w takim tempie, za kilka tygodni muzyk może mieć poważne problemy z podniesieniem pupila :)

Zobaczcie ich nowe zdjęcia!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE