Shawn Mendes i Camila Cabello

i

Autor: KEVIN WINTER/Getty AFP/East News

Shawn Mendes i Camila Cabello znów razem na Instagramie. Dodali całuśne zdjęcie

2021-04-16 12:07

Shawn Mendes i Camila Cabello jeszcze przed pandemią przyzwyczaili się do regularnego kontaktu z fanami. Muzycy sporo koncertowali i nie unikali przy tym spotkań z wielbicielami, chociażby tuż przed występem. Pandemia koronawirusa wszystko jednak zmieniła i dziś Shawn i Camila dają o sobie znać głównie za pomocą Instagrama.

Wszyscy są już zmęczeni pandemią i przedłużającym się pobytem w domu. Zmianę trybu życia w ogromnym stopniu odczuły gwiazdy muzyki, które dotąd większość czasu spędzały na podróżach po świecie, koncertach i spotkaniach z fanami. Już od ponad roku jednak koncerty są ze względów bezpieczeństwa całkowicie niemożliwe, a artystom pozostaje przygotowywanie w domu nowej muzyki na lepsze czasy.

Shawn Mendes i Camila Cabello ten czas spędzają razem. Para w marcu ubiegłego roku zamieszkała razem w domu wokalistki w Miami i od tamtego momentu właściwie nie opuszcza miejsca zamieszkania. Jak mówił Shawn, początkowo było to dla niego szokujące - muzyk jeszcze nigdy nie spędzał takiej ilości czasu w domu. Szybko docenił jednak spokój i towarzystwo ukochanej osoby u boku.

Kocham moje kochanie!

Shawn Mendes i Camila Cabello na całuśnym zdjęciu

To nie oznacza jednak, że Shawn Mendes i Camila Cabello nie tęsknią za swoimi fanami. Muzykom nie pozostaje nic innego, jak co jakiś czas pokazać im się na zdjęciu na Instagramie, przypominając o swoim istnieniu i potwierdzając, że wciąż są razem i mają się świetnie.

- napisała Camila pod nową, uroczą fotką pary.

Nie ma wątpliwości, że dla Shawna Mendesa i Camili Cabello wspólne odosobnienie stało się małym prezentem. Zakochani dzięki temu tylko poprawili swoją więź i poznali się jeszcze lepiej. Wyglądają na naprawdę świetnie dobraną parę.