Shawn Mendes i Camila Cabello

i

Autor: KEVIN WINTER/Getty AFP/East News

Shawn Mendes i Camila Cabello znów razem na Instagramie. Dodali całuśne zdjęcie

2021-04-16 12:07

Shawn Mendes i Camila Cabello jeszcze przed pandemią przyzwyczaili się do regularnego kontaktu z fanami. Muzycy sporo koncertowali i nie unikali przy tym spotkań z wielbicielami, chociażby tuż przed występem. Pandemia koronawirusa wszystko jednak zmieniła i dziś Shawn i Camila dają o sobie znać głównie za pomocą Instagrama.

Wszyscy są już zmęczeni pandemią i przedłużającym się pobytem w domu. Zmianę trybu życia w ogromnym stopniu odczuły gwiazdy muzyki, które dotąd większość czasu spędzały na podróżach po świecie, koncertach i spotkaniach z fanami. Już od ponad roku jednak koncerty są ze względów bezpieczeństwa całkowicie niemożliwe, a artystom pozostaje przygotowywanie w domu nowej muzyki na lepsze czasy.

Shawn Mendes i Camila Cabello ten czas spędzają razem. Para w marcu ubiegłego roku zamieszkała razem w domu wokalistki w Miami i od tamtego momentu właściwie nie opuszcza miejsca zamieszkania. Jak mówił Shawn, początkowo było to dla niego szokujące - muzyk jeszcze nigdy nie spędzał takiej ilości czasu w domu. Szybko docenił jednak spokój i towarzystwo ukochanej osoby u boku.

Kocham moje kochanie!

Shawn Mendes i Camila Cabello na całuśnym zdjęciu

To nie oznacza jednak, że Shawn Mendes i Camila Cabello nie tęsknią za swoimi fanami. Muzykom nie pozostaje nic innego, jak co jakiś czas pokazać im się na zdjęciu na Instagramie, przypominając o swoim istnieniu i potwierdzając, że wciąż są razem i mają się świetnie.

- napisała Camila pod nową, uroczą fotką pary.

Nie ma wątpliwości, że dla Shawna Mendesa i Camili Cabello wspólne odosobnienie stało się małym prezentem. Zakochani dzięki temu tylko poprawili swoją więź i poznali się jeszcze lepiej. Wyglądają na naprawdę świetnie dobraną parę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE