Shawn Mendes i Camila Cabello na NAJGŁUPSZYM filmiku na Instagramie. Ich miny powalają

2021-06-21 7:52 kp
Shawn Mendes i Camila Cabello
Autor: Backgrid/East News

Shawn Mendes i Camila Cabello należą do najbardziej naturalnych gwiazd Instagrama. Wokalista, a przede wszystkim jego ukochana, nie boją się dodawać zabawnych postów z życia codziennego i nie przejmują się przy tym swoim wyglądem czy modnymi ubraniami. Tym razem jednak - z inicjatywy szalonej Camili - poszli o krok dalej. Zobaczcie, jak nakręcili filmik z... robienia głupich min!

Kto mógłby się jeszcze kilka lat temu spodziewać, że szalona i spontaniczna Camila Cabello zawładnie sercem nieco ułożonego Shawna Mendesa! Muzycy są razem już od ponad dwóch lat i nie ma żadnych wątpliwości, że jest im ze sobą bardzo dobrze. Z powodu pandemii para spędza ze sobą mnóstwo czasu - od ponad roku piosenkarze mieszkają razem w Miami.

Tak, jak wcześniej przypuszczaliśmy, całkowita zmiana trybu życia wywołana pandemią, brak koncertów i przebywanie od miesięcy w jednym miejscu, musiały się jakoś odbić na psychice Shawna Mendesa i Camili Cabello. Para... dosłownie zwariowała!

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Shawn Mendes i Camila Cabello na Instagramie

Shawna Mendesa i Camili Cabello nie opuszczają dobre humory, czym oboje pochwalili się w nowym poście piosenkarki na Instagramie. Para postanowiła zaprezentować fanom cały przekrój swoich głupich min, co zainicjowała oczywiście... Camila. Początkowo nieśmiały Shawn szybko dał się wciągnąć do zabawy i coraz bardziej wygłupiał się do kamery w telefonie.

To jest właśnie treść, po którą się zapisywaliście

- zażartowała pod postem Camila Cabello.

My owszem, a Wy? :) Zobaczcie!

NAJNOWSZE