Shawn Mendes i Camila Cabello wyskoczyli po jedzenie na wynos. Dobrana para? [ZDJĘCIA]

2021-06-14 13:46 kp

Shawn Mendes ma za sobą jeden z najdziwniejszych - a zarazem najnormalniejszych - okresów w życiu. Z powodu pandemii koronawirusa gwiazdor osiadł na stałe w Miami, gdzie zamieszkał ze swoją dziewczyną, Camilą Cabello. Ostatno para spędza coraz więcej czasu w Los Angeles. Paparazzi przyłapali ich na mieście, gdy odbierali obiad na wynos.

Shawn Mendes poznał w ostatnim roku życie, jakiego dotąd nie zaznał. Gwiazdor od czasów, gdy był nastolatkiem, spędzał większą część roku podczas koncertowania na całym świecie, a hotele stały się dla niego w sposób naturalny drugim domem. Wszystko zmieniła pandemia koronawirusa. Gdy podróże i koncerty stały się niemożliwe, muzyk musiał przejść na osiadły tryb życia.

I jak sam przyznał, początkowo nie było to dla niego łatwe. Uczucie zagubienia i zamknięcia szybko jednak zniknęło na rzecz stabilizacji i spokoju. Shawn Mendes szybko docenił obecność ukochanej u boku i codzienne rytuały, takie jak poranna kawa czy spacery.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Shawn Mendes i Camila Cabello na nowych zdjęciach

Ostatnio, gdy obostrzenia zostały poluzowane, Shawn Mendes ochoczo zabrał się do pracy nad nową płytą. Coraz częściej można go też spotkać z Los Angeles. Tym razem paparazzi przyłapali go w towarzystwie ukochanej Camili Cabello. Para wybrała się po jedzenie na wynos.

Na nowych zdjęciach możemy zobaczyć Camilę Cabello w letnich sandałach i luźnej, białek sukience. Shawn natomiast na biały t-shirt zarzucił kolorowy kardigan.Zobaczcie nowe fotki pary!

NAJNOWSZE