Chora na raka Shannen Doherty z Beverly Hills 90210 na NOWYCH zdjęciach. Jak się czuje?

2021-06-22 12:36 mm
Shannen Doherty
Autor: Backgrid/East News

Walcząca z nowotworem aktorka kultowego serialu "Beverly Hills, 90210" pojawiła się na nowych zdjęciach. Fotoreporterzy uwiecznili Shannen Doherty podczas codziennych zakupów. To już druga taka sesja w ciągu ostatniego miesiąca. Wcześniej przez kilka miesięcy gwiazda nie pokazywała się publicznie. Jaki jest obecny stan zdrowia Shannen Doherty?

Shannen Doherty to gwiazda jednego z najpopularniejszych seriali świata lat 90. Aktorka "Beverly Hills, 90210" w tym roku skończyła 50 lat. W 2015 roku zdiagnozowano u niej nowotwór piersi. Shannen Doherty niemal od samego początku choroby relacjonuje swoją walkę dzieląc się z fanami najbardziej osobistymi szczegółami. Na Instagramie aktorki pojawiały się m.in. zdjęcia z kliniki, gdzie gwiazda przechodziła chemioterapię. W ubiegłym roku Shannen Doherty wyznała przed kamerami, że jej rak znajduje się w czwartym stadium.

Mimo ciężkiej choroby aktorka nie poddaje się i zaraża optymizmem inne walczące z rakiem osoby. Shannen Doherty jest dla wielu chorych wzorem wytrwałości i siły. Ale oczywiście ona także przeżywa chwile poważnej słabości.

Jak się czuje Shannen Doherty?

W ostatnich latach fani Shanen Doherty kilka razy mieli prawo czuć się mocno zaniepokojeni o stan zdrowia aktorki, kiedy przez dłuższy czas nie pojawiały się żadne jej nowe zdjęcia, ani na Instagramie, ani w prasie.  Na szczęście wygląda na to, że w ostatnim czasie gwiazda czuje się całkiem dobrze, oczywiście jak na swój stan zdrowia.

Do sieci trafiły właśnie nowe zdjęcia Shannen, zrobione podczas codziennych zakupów. Jeszcze rok temu gwiazda wybierała się do miasta niemal wyłącznie w towarzystwie męża lub przyjaciół. Dziś świetnie radzi sobie sama.

Jej najnowsze fotki znajdziecie poniżej.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 18.06.2021
NAJNOWSZE