Shakira

i

Autor: AP/Associated Press/East News

Shakira ma wielkiego fana w rodzinie królewskiej! Kto kręci biodrami do „Waka Waka”?

2021-12-08 14:49

Pamiętacie hit Shakiry „Waka Waka” z 2010 roku? Od premiery utworu minęło sporo czasu, ale piosenka wciąż jest na topie, zwłaszcza w królewskich kręgach. Przeczytajcie, kto namiętnie słucha utworu piosenkarki.

Shakira ma w swojej kolekcji kilka megahitów. Jej piosenki są bardzo popularne i trafiają w gusta zarówno starszych, jak i młodszych słuchaczy. Okazuje się, że piosenkarka ma swoich fanów także w Pałacu Buckingham.

Sam książę William zdradził, kto w rodzinie tańczy w rytm słynnego hitu „Waka Waka”. Jak myślicie, o kogo może chodzić?

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

W tym tygodniu książę William zdradził, że jego 6-letnia córka Charlotte to wielka miłośniczka muzyki, a w szczególności jednego z utworów Shakiry. „Waka Waka” to obowiązkowa piosenka każdego królewskiego poranka!

Tak się cieszę, że podoba Ci się moja muzyka Księżniczko Charlotte!

Zobacz też: Olśniewająca Kate Middleton w szmaragdowej sukni

Jedną z piosenkek, które dzieci w tej chwili kochają to utwór Shakiry, „Waka Waka”. Jest tam dużo ruchów bioder i dużo przebierania się. Szczególnie lubi ją Charlotte. Biega po kuchni, w swoich sukienkach i baletkach. Ona szaleje, kiedy Luis biegnie za nią i próbuje zrobić to samo. Przez większość poranków Charlotte i George toczą potężną wojnę o to, jaka piosenka ma być rano grana.

- zdradził książę.

Shakira zachwycona królewską fanką

Obok takiej wiadomości Shakira nie mogła przejść obojętnie. Na Twitterze napisała:

- pisała artystka, świętując sumę 3 miliardów wyświetleń na YouTube. Coś nam się wydaję, że księżniczka Charlotte miała spory udział w osiągnięciu takiego wyniku. XD