książę William, Britney Spears

i

Autor: DANNY LAWSON/AFP/East News, face to face/FaceToFace/REPORTER

Książę William flirtował z Britney Spears?! Najnowsze doniesienia zaskakują

2021-12-03 9:34

Britney Spears i książę William jako para? To dopiero byłoby coś! Ale czy faktycznie kiedykolwiek była na to szansa? Jeśli wierzyć w najnowsze doniesienia to tak!

Oboje mają swoje życie i kochających partnerów u boku. Książę William od 2011 jest żonaty z Kate Middleton, a Britney Spears po głośnym odzyskaniu wolności przygotowuje się do ślubu z Samem Asghari.

Jeśli wierzyć w najnowsze doniesienia, jakie pojawiły się w sieci, w przeszłości tę dwójkę łączył… płomienny flirt! Słowa autora biografii księcia Williama i księcia Harry'ego zaskakują. Oczywiście William flirtować z księżniczką popu miał jeszcze zanim poznał Kate.

Próbowali być ze sobą, gdy byli młodzi. Być może były rozmowy telefoniczne, ale nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek udało im się spotkać.

 - mówił.

Również sama Britney w 2002 roku potwierdziła tę informację. Podobno planowali spotkanie, jednak ostatecznie nie doszło do skutku.

Christopher Andersen dodał też, że William miał nie tylko być w internetowym kontakcie z Britney, ale również z Lauren Bush, modelką i siostrzenicą George’a Busha.

Widzielibyście Britney Spears w rodzinie królewskiej? ;)

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane