Sentymentalna Jennifer Lopez założyła bransoletkę od Bena? Dostała ją w 2002 roku!

2021-08-03 14:00 AM
Jennifer Lopez
Autor: TIMOTHY A. CLARY/AFP/East News

Związek Jennifer Lopez i Bena Afflecka kwitnie. Para ponownie zaczęła się ze sobą spotykać po 17 latach przerwy. Paparazzi śledzą każdy ich ruch i bacznie obserwują. Teraz próbują dowieść, że J.Lo to mega sentymentalna osoba.

Jennifer Lopez i Ben Affleck po kilkunastu latach ponownie się zeszli. Potwierdzając związek udowadniają, że stara miłość nie rdzewieje. Paparazzi mimo tego, że już nie szukają dowodów na ich romans, to wciąż bacznie ich obserwują.

Z najnowszych doniesień zagranicznych tabloidów wynika, że Jennifer Lopez nosi bransoletkę, którą dostała od Bena Afflecka. Oczywiście to żadna sensacja, ale chodzi tu o fakt, że biżuterię J.Lo miała od niego dostać w 2002 roku, czyli w czasie gdy trwał ich pierwszy związek!

Czyżby Lopez była mocno sentymentalną osobą? Na to wygląda! Co ciekawe fakt, że Jennifer nosi starą bransoletkę zauważył jeden z użytkowników Twittera a później media podchwyciły temat i zaczęły własne śledztwo.

Lopez ostatnio miała mieć na sobie diamentową bransoletkę, która jest bardzo podobna do tej, którą dostała 19 lat temu od ukochanego. Póki co tylko Jennifer wie, czy to ta sama bransoletka…

A Wy jak sądzicie? Myślicie, że J.Lo odkopała stary prezent?

Ps. Spójrzcie na poniższą fotkę. Na zdjęciu Jennifer rzekomo ma bransoletkę od Bena. 

Sekrety Igrzysk Olimpijskich | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #28
NAJNOWSZE