Pitbull 2021

i

Autor: Youtube/ Patryk Vega

Pitbull 2021: Patryk Vega pokazał ZWIASTUN! Reżyser dotrzymał słowa

2021-08-03 11:14

Krótko po premierze ostatniego Pitbulla w reżyserii Władysława Pasikowskiego w 2018 roku, Patryk Vega ogłosił, że prawa do tytułu wróciły w jego ręce i że w 2021 roku zobaczymy nową część kultowej serii. Reżyser dotrzymał słowa i właśnie opublikował w sieci zwiastun nowego Pitbulla, którego premiera odbędzie się tej jesieni. Zgodnie z zapowiedziami do filmu wrócił Andrzej Grabowski.

Pitbull to jedna z kultowych serii polskiego kina. Cztery filmy kinowe - trzy w reżyserii Patryka Vegi i jeden Władysława Pasikowskiego - i serial były wielkimi hitami wśród polskich widzów, a styl tych produkcji stał się ich znakiem rozpoznawczym. Po ostatniej produkcji z 2018 roku reżyserią Pitbulla miał znów zająć się Patryk Vega. W 2018 roku reżyser pisał na swoim Facebooku:

Kochani! Miło mi ogłosić, że kultowy ''Pitbull'' znów zagości na ekranie. Stałem się właścicielem praw do ekranizacji kolejnej części filmu i serialu "Pitbull", które kupiłem od spółki ATM Grupa S.A. Mój nowy ''Pitbull'' trafi do kin po trylogii "Kobiety mafii". Film będzie miał tytuł "Pitbull. Królowa chuliganów". Premiera "Pitbulla. Królowej chuliganów" nastąpi w czwartek 11 listopada 2021 roku.

Okazuje się, że Vega dotrzymał słowa. Choć od tamtego czasu o nowym Pitbullu nie mówiło się wiele, w rzeczywistości reżyser i jego ekipa pracowali nad nową produkcją. Film rzeczywiście trafi na ekrany 11 listopada 2021 roku, a zatytułowany będzie - wbrew wcześniejszym zapowiedziom - po prostu Pitbull.

Obsada Sztos ? ? ? ??

No i będę czekał ??

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Pitbull 2021 - zwiastun gotowy

W Pitbullu 2021 zobaczymy po raz kolejny Andrzeja Grabowskiego. Na ekranie pojawią się też m.in. Przemysław Bluszcz i Tomasz Dedek. 3 sierpnia reżyser opublikował w sieci zwiastun filmu.

Reakcje fanów są bardzo pozytywne. W komentarzach widać, że widzowie stęsknili się za gangsterskim klimatem rodem z Pitbulla, a apetyty są naprawdę zaostrzone.

Wygląda kozacko

Piękna zapowiedź i data do tego ... ?? Can’t wait!!!

- czytamy.

Wybierzecie się do kina?