Selena Gomez żartuje ze swoich szkolnych miłości. "Moje serce było rozdarte"

2019-09-13 12:58 kp
Selena Gomez
Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Selena Gomez przeżywała jako nastolatka - jak zresztą każda osoba w tym wieku - mnóstwo miłosnych rozterek ;) Gwiazda jest ostatnio w mocno sentymentalnym nastroju za sprawą niedawnej wizyty w jej gimnazjum i w ramach wspomnień opublikowała na Instagramie zabawny post, w którym przypomina o swoich szkolnych miłościach!

Jeśli chodzi o Selenę Gomez, nie ma wśród jej fanów nikogo, kto nie znałby historii jej związku z Justinem Bieberem? Kto jednak wie, w kim Sel kochała się ZANIM poznała Kanadyjczyka? Wokalistka postanowiła trochę powspominać.

Ostatnio Selena Gomez odwiedziła swoje stare gimnazjum, gdzie porozmawiała z nauczycielami i uczniami, posnuła się po korytarzach i poprzypominała sobie, kim była w czasach szkolnych. Czy to właśnie tam natknęła się na dzieło, które pokazała teraz na Instagramie?

Selena Gomez wspomina szkolne miłości

Selena Gomez pokazała na Instagramie video z fragmentem ściany, na której zachowały się stare rysunki i napisy z Seleną w roli głównej! Gwiazda wyraźnie nie mogła zdecydować, którego chłopaka woli - jeden z napisów głosi bowiem "Selena + Juan", a drugi łączy ją z... Cole Spousem!

Ewidentnie moje serce było rozdarte między Juanem a Cole Spousem, gdy miałam 11...

- zażartowała wokalistka pod nagraniem.

Co ciekawe, swój pierwszy pocałunek Selena Gomez zaliczyła później nie z Juanem i nie z Cole Spousem, a z... jego bratem-bliźniakiem, Dylanem! Dylan Spouse wspominał to w jednym ze starych wywiadów.

Myślę, że mój pierwszy pocałunek miał miejsce na planie filmowym i mogła to być Selena Gomez.

- mówił.

Wy też ogłaszaliście w szkole swoje miłości na ścianach? ;)

NAJNOWSZE