Selena Gomez odwiedziła swoją starą szkołę i przejęła radiowęzeł! [WIDEO]

2019-09-11 13:45
Selena Gomez w szkole
Autor: Youtube/ Mansfield ISD

Selena Gomez zrobiła wielką niespodziankę uczniom jednego z gimnazjów w Teksasie. Wokalistka odwiedziła swoją starą szkołę, by przejść się jeszcze raz jej korytarzami, spotkać swoich nauczycieli, pogawędzić z uczniami i powspominać... uczniowie zawsze uwielbiają, gdy przerywa im się lekcję, gdy jednak robi to Selena Gomez, są w siódmym niebie!

Selena Gomez zawitała ostatnio do szkoły, do której uczęszczała przed laty! Gwiazda odwiedziła Danny Jones Middle School w Grand Prairie w Teksasie, gdzie sama uczyła się w czasach gimnazjalnych. To była prawdziwa sentymentalna podróż i powód do wielu uśmiechów.

Gwieździe towarzyszyła nie tylko jej przyjaciółka Courtney, ale i ekipa filmowa, dzięki czemu dziś wszyscy możemy zobaczyć, jak Selena wspominała z nauczycielami swoją naukę i rozmawiała z dzisiejszymi uczniami. Jak myślicie, była dobrą uczennicą?

Selena Gomez w szkole

Wizyta Seleny Gomez zaczęła się niespodziewanym przejęciem szkolnego radiowęzła.

Witajcie, uczniowie gimnazjum Danny Jones. Mówi do was Selena Gomez.

- przywitała się gwiazda.

Na filmie możemy zobaczyć, jak Selena rozmawia m.in. ze swoją byłą wuefistką. Trenerka wokalistki w samych superlatywach wspomina pracę z Sel, chwaląc ją za jej dobry charakter, pracowitość i skromność.

W tę podróż chciałam zabrać moją najlepszą przyjaciółkę Courtney, a także niektórych ludzi z mojej wytwórni, aby pokazać im, gdzie dorastałam i jak jestem dumna z tego, skąd pochodzę. Znów spotkałam część moich nauczycieli, którzy tak długo byli częścią mojego życia.

- opowiedziała Selena Gomez.

Zobaczcie film z wizyty Seleny w jej szkole!

NAJNOWSZE