Selena Gomez

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Selena Gomez idzie na emeryturę? Chce spróbować "jeszcze raz", zanim zmieni branżę

2021-03-09 20:30

Selena Gomez zdobyła sławę w bardzo młodym wieku. Do dziś walczy z łatką gwiazdy Disneya. To jeden z wielu tematów, który porusza w wywiadzie w kwietniowym numerze magazynu Vogue. Selena Gomez zdradza także, że myśli o emeryturze. Czym będzie się chciała wówczas zająć?

Selena Gomez funkcjonuje w show-biznesie od dawna. Zaczynała jako aktorka w serialu Disneya. Gdy miała 15 lat, zaczęli już jeździć za nią paparazzi. Gwiazda udzieliła wywiadu w kwietniowym numerze magazynu Vogue. Wspomniała tam, że gdy jako nastolatka jeździła z rodzicami na plaże, dorosły mężczyzna robił jej zdjęcia z ukrycia. I choć paparazzi to norma w show-biznesie, takie sceny były dla niej bardzo trudne.

W wywiadzie Selena Gomez wspomina także o ograniczeniu social mediów. Celebrytka była zmęczona czytaniem okropności i podglądaniem życia innych. Z dnia na dzień postanowiła to odciąć.

Fani muzyki Seleny Gomez z pewnością będą zainteresowani wątkiem emerytury wokalistki...

Selena Gomez planuje muzyczną emeryturę

Nie jest tajemnicą, że Selena Gomez to kobieta wszechstronnie uzdolniona. Jest aktorką, wokalistką, a także prowadzi własną firmę i działa charytatywnie. A to oznacza ogromną presję...

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Ile lat mają te gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Eva Mendes?

Trudno jest dalej tworzyć muzykę, kiedy ludzie niekoniecznie traktują cię poważnie. Miałam chwile, w których zastanawiałam się:„ Po co? Po co to ciągle robię? ”. „Lose You to Love Me” uważam za najlepszą piosenkę, jaką kiedykolwiek wydałam, a niektórym to wciąż nie wystarczająco. Myślę, że jest wielu ludzi, którzy lubią moją muzykę i za to jestem bardzo wdzięczna, dzięki temu kontynuuję, ale myślę, że następnym razem, gdy wydam album, będzie inaczej. Chcę spróbować jeszcze raz, zanim może przejdę na emeryturę.

Mówiła Selena Gomez.

Gwiazda użyła określenia emerytura, jednak podkreślała, że chodzi o muzyczna część jej aktywności. A czym zamierza się wtedy zająć na pełen etat? Selena Gomez chce skupić się na aktorstwie, a później wejść w produkcję.

W USA to dość popularny kierunek, że aktorzy stają się w końcu producentami. Za przykład może posłużyć Jane Fonda, Jennifer Aniston czy Reese Witherspoon.