Selena Gomez ze szczeniakiem

i

Autor: Rex Features/East News Selena Gomez ze szczeniakiem

Selena Gomez: Wolves to piosenka o jej chorobie? Wiele na to wskazuje!

2017-10-24 17:18

To będzie najbardziej osobista piosenka Seleny Gomez?


Nowa piosenka Seleny Gomez Wolves już przed premierą wzbudza ogromne emocje wśród jej fanów. Nowy utwór Sel nagrała we współpracy z bardzo tajemniczym dj Marshmello, który postanowił nie pokazywać… swojej twarzy! Wiele wskazuje jednak na to, że w Wolves Selena Gomez odkryje wiele ze swojego prywatnego życia.

Fani Seleny Gomez, niecierpliwie oczekujący premiery kawałka, przeprowadzili śledztwo, które być może wykazało, o czym będzie jej nowa piosenka. Według serwisu Buzzfeed Wolves Seleny Gomez może opowiadać o jej chorobie! Skąd taki wniosek? Wolf to w języku łacińskim lupus. A lupus oznacza toczeń, z którym, jak wiemy, od lat walczyła Selena.

Gwiazda już wcześniej zapowiadała też, że chciałaby opowiedzieć swoim fanom o walce z chorobą.

Szczerze nie mogę się doczekać, aż niedługo podzielę się z Wami moją podróżą przez minionych kilka miesięcy, tak, jak zawsze chciałam zrobić” - napisała Selena Gomez w poście, w którym ujawniła, że jest po przeszczepie nerki.

Premiera Wolves Seleny Gomez i Marshmello już 25 października. Czekacie?

Selena Gomez

i

Autor: EastNews Selena Gomez
Selena Gomez bez stanika

i

Autor: Splash News/East News Selena Gomez bez stanika
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE