Selena Gomez w swojej najdziwniejszej stylizacji! Dała się zrobić na szaro

2020-01-15 11:45 kp

Po wielu dniach intensywnego promowania nowej płyty, spotkaniach z fanami i wizytach w studiach telewizyjnych i radiowych, Selenie Gomez należy się odpoczynek. Gwiazda - jak każda kobieta - najlepiej odpoczywa... na zakupach! To właśnie przed jednym z nowojorskich sklepów paparazzi przyłapali ją w wyjątkowo oryginalnej stylizacji...

Selena Gomez dawno nie przeżywała tak energetycznego czasu. Po czterech latach ładowania baterii, zmagania się z problemami zdrowotnymi i sercowymi oraz szukania pewności siebie piosenkarka wróciła z nową płytą. Gwiazda rozliczyła się na niej z bolesną przeszłością i rozpoczęła nowy etap w swoim życiu. Jak na razie - Sel całą sobą potwierdza, że wróciła do świetnej formy.

Ostatnie tygodnie to dla Seleny Gomez etap intensywnego promowania płyty Rare. Gwiazda odwiedza studia telewizyjne i udziela wywiadów w radiu - to czas, w którym wokalistka opowiada nie tylko o pracy nad muzyką, ale i o swoim życiu prywatnym. Po latach dyskrecji fani z ogromnym zainteresowaniem wczytują się w komentarze Sel na najróżniejsze tematy.

Selena Gomez na shoppingu

Nawet Selena Gomez potrzebuje jednak czasem chwili dla siebie... a w tej - jak zwykle - towarzyszyli jej paparazzi. Fotoreporterzy przyłapali piosenkarkę przed jednym ze sklepów w Nowym Jorku w wyjątkowo oryginalnej stylizacji. Sel miała na sobie szary komplet przypominający piżamę, do którego dobrała mocny makijaż i duże kolczyki-koła. Uśmiechnięta gwiazda chętnie witała się z fanami i uśmiechała do zdjęć.

Jak Wam się podoba jej stylizacja?

Zobacz też:

NAJNOWSZE