Selena Gomez zdradza tytuł piosenki, która nie trafiła na Rare. To tytuł hitu Biebera!

2020-01-14 15:40 nk
Selena Gomez w The Tonight Show
Autor: YouTube.com/TheTonight Show Starring Jimmy Fallon

Na nowej płycie Seleny Gomez, Rare, znalazło się 13 piosenek, jednak artystka przyznaje, że zabrakło na niej miejsca na kilka innych utworów, jakie nagrała. Gwiazda zdradziła tytuł jednego ze swoich ulubionych utworów z tych, które zostały odrzucone. Jego tytuł nie dość, że jest mocno wymowny, to jeszcze brzmi identycznie, jak nazwa hitu jej byłego chłopaka. Justina Biebera!

Selena Gomez wydała właśnie długo oczekiwany album Rare. Znalazło się na nim 13 piosenek, w tym znane już wcześniej single Loose You To Love Me i Look At Her Now. Gwiazda nie kryje, że to utwory o jej rozstaniu z Justinem Bieberem z 2018 roku i o tym, jak się wtedy czuła - zwłaszcza, gdy kilka miesięcy później jej ex chłopak był już w związku małżeńskim z Hailey Baldwin. Jest też piosenka Cut You Off, która zdaniem fanów też dotyczy zakończonego związku z kanadyjskim artystą.

Wygląda na to, że na Rare miało być więcej piosenek o Justinie. Bo tytuł jednej z tych, które na album ostatecznie nie trafiły, zdaje się być jednoznaczny...

Selena Gomez o piosence, która nie trafiła na Rare...

Selena Gomez była gościem popularnego w USA programu The Tonight Show, gdzie m.in. wzięła udział w pewnej dość obrzydliwej grze, podczas której głośno przeklęła na wizji. Sel udzieliła też wywiadu, w którym po raz kolejny opowiedziała o płycie Rare. Jimmy Fallon zapytał ją o piosenki, które zostały przez artystkę ukończone, a jednak z jakichś powodów na Rare ostatecznie nie trafiły... Sel początkowo była dość tajemnicza, udzielając odpowiedzi.

Może jest kilka takich rzeczy, tak... Jest kilka piosenek, którym nie mogłam się oprzeć i chciałam, by powstały, więc nie mogę powiedzieć kiedy, ale... Jeden z moich ulubionych numerów nosi tytuł Boyfriend, więc nie mogę się doczekać, aż ludzie go usłyszą.

- powiedziała Selena Gomez.

Jak pewnie pamiętacie, Boyfriend to tytuł piosenki Justina Biebera z 2012 roku. Numer miał swoją premierę w czasie, gdy Sel i Jus mieli jedną z wielu przerw w swoim związku.

Przypadek?

NAJNOWSZE