Selena Gomez z siostrą odtwarzają scenę z serialu "Pełna chata". Urocze!

2021-07-26 12:19 kp

Selena Gomez jest ostatnio coraz aktywniejsza na Tik Toku. Gwiazda świetnie odnajduje się w konwencji zabawnych filmików i wykorzystuje do tego fragmenty piosenek i cytaty z filmów. Tym razem do nowego nagrania zaangażowała swoją młodszą siostrę, Gracie. Dziewczyny nagrały razem filmik do fragmentu z kultowego serialu "Pełna chata"!

Ci, którzy mają ostatnio niedosyt Seleny Gomez, zdecydowanie częściej powinni zaglądać na jej profil na Tik Toku. Wokalistka chętnie dodaje na najpopularniejszej ostatnio platformie nowe filmiki, a ostatnio pokusiła się tam nawet o jawne - zdaniem fanów - nawiązanie do jej związku z Justinem Bieberem.

Tym razem Sel skupiła się na jej relacjach z siostrą i wyszło równie zabawnie i wymownie. Swój najnowszy Tik Tok wokalistka nagrała ze swoją przyrodnią siostrą Gracie. Dziewczynka ma 10 lat i jest córką mamy gwiazdy Mandy Teefey i Briana Teefeya. Selena zawsze podkreśla, że ma z siostrą wspaniały kontakt i uwielbia spędzać z nią czas. W 2019 roku dziewczyny pozowały razem na ściance podczas premiery filmu Frozen II. Pamiętacie?

>> Selena Gomez z młodszą siostrą na premierze Frozen II! Prawdziwe lodowe księżniczki

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Selena Gomez na Tik Toku

Selena Gomez i Gracie na Tik Toku nagrały filmik, w którym naśladowały aktorki serialu Pełna chata w dialogu dwóch sióstr... idealne!

Jestem starsza, jestem wyższa, jestem mądrzejsza

- słyszymy aktorkę, którą naśladuje Selena Gomez. Co na to Gracie?

Jestem młodsza, jestem niższa... nie bawię się w to!

- naśladuje.

Zobaczcie urocze video!

NAJNOWSZE