Selena Gomez kpi na Tiktoku ze związku z Justinem Bieberem! "Siostro..."

2021-07-22 19:14 kp
Selena Gomez
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

W 2018 roku Selena Gomez i Justin Bieber ostatecznie się rozstali. Tym razem nie było już powrotów - dziś Jus jest szczęśliwym mężem Hailey Bieber. Historia muzyków długo jeszcze będzie jednak interesowała ich fanów i okazuje się, że wciąż tkwi też w głowie Seleny. Gwiazda nagrała TikToka, który zdaniem fanów jest całkowicie poświęcony jej byłemu!

Fani Seleny Gomez i Justina Biebera przez wiele lat wierzyli, że parze młodych muzyków uda się stworzyć szczęśliwy i trwały związek. Po latach rozstań i powrotów wydawało się, że tych dwoje zna się już na wylot i jedynym, co ich czeka jest ślub i założenie rodziny. Tak się jednak nie stało - w 2018 roku celebryci rozstali się. Jak się okazało później - już ostatecznie.

Podczas gdy Justin Bieber przyjął taktykę niekomentowania jego byłego już związku z Seleną Gomez, ona sama potrzebowała czasu, by przestawić swoje myślenie o byłym. Choć Sel nie wspominała jego imienia, jej wypowiedzi na temat braku pewności siebie, toksycznych związków i zdrad niemal zawsze odnosiły się do najważniejszego spośród jej byłych chłopaków.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Selena Gomez na TikToku

Dziś Selena Gomez patrzy na swoją przeszłość z dystansem jako na ważną lekcję. Gwiazda naprawdę potrafi zażartować z samej siebie, o czym świadczą jej najnowsze filmiki na TikToku.

Na jednym z najnowszych nagrań Selena Gomez rusza ustami do zdania, które - zdaniem fanów - odnosi się do Justina Biebera!

Więc mówisz mi, że potrafisz odczytać jego astrologiczny wykres urodzenia, ale nie potrafisz odczytać znaków ostrzegawczych? Siostro...

- słyszymy.

Wymowne? Warto dodać, że na innym zabawnym filmiku Selena Gomez zastanawia się... "dlaczego złe rzeczy przytrafiają się seksownym ludziom".

Podoba Wam się takie podejście gwiazdy?

NAJNOWSZE