Selena Gomez z młodszą siostrą na premierze Frozen II! Prawdziwe lodowe księżniczki

2019-11-08 8:51 kp

Selena Gomez zaszczyciła swoją obecnością oficjalną premierę filmu Kraina Lodu 2. Gwiazda sama wiele razy dubbingowała w swojej karierze animowane filmy, zatem nie mogła ominąć imprezy związanej z jednym z największych hitów ostatnich lat. Selena zachwyciła nie tylko wyjątkową kreacją, ale przede wszystkim... swoją towarzyszką! Oto siostra Seleny Gomez.

Choć Selena Gomez w dzieciństwie wychowywała się jako jedynaczka, los postanowił w dorosłym życiu obradować ją rodzeństwem. W 2013 roku mama Seleny - Mandy Teefey - urodziła córkę Gracie Elliot, której tatą jest jej drugi mąż. Rok później Sel znów została starszą siostrą, tym razem za sprawą swojego ojca Ricardo Gomeza i jego żony, Sary.

Selena Gomez nigdy nie ukrywała, że młodsze siostry dają jej dużo radości, ale i poczucie odpowiedzialności - wokalistka zdaje sobie sprawę z tego, że stanowi dla nich wzór do naśladowania. Ostatnio gwiazda postanowiła zabrać ze sobą na ściankę zapatrzoną w nią, 6-letnią Gracie Elliot Teefey. Wyglądały razem przeuroczo!

Selena Gomez z siostrą na premierze Krainy Lodu 2

Selena Gomez w towarzystwie Grace pojawiła się na premierze Frozen II w Los Angeles. Gwiazda i jej młodsza siostra skradły show, pokazując się w identycznych stylizacjach od Marca Jacobsa, nawiązujących do klimatu lodowej krainy i - nieco - Gry o Tron. 6-letnia Grace nie kryła zachwytu z powodu pierwszego wystąpienia na ściance i chętnie przytulała Selenę i dawała jej buziaki - widać, że dziewczyny łączy naprawdę silna więź!

Zobaczcie zdjęcia Seleny i jej młodszej siostry! Urocze?

Zobacz też:

NAJNOWSZE