Selena Gomez też będzie tworzyć kosmetyki! Złożyła już dokumenty

2019-08-14 11:38
Selena Gomez
Autor: Rex Features/East News

Selena Gomez dołącza do grona celebrytek, które produkują i sprzedają kosmetyki pod własnym nazwiskiem. Wejście do branży beauty wydaje się dla wszelkiej maści gwiazd doskonałą inwestycją - miliony fanek na całym świecie marzą przecież o tym, by wyglądać jak one. Czy Selena Gomez też odniesie tu sukces?

Selena Gomez przygotowuje się do wejścia do zupełnie nowej dla niej branży - kosmetycznej. Choć wokalistka brała oczywiście udział w kampaniach reklamowych różnych produktów, a w 2011 roku wydała zapach z przedsiębiorstwem Adrenalina Inc., nigdy dotąd nie promowała własnych kosmetyków swoim nazwiskiem. Najwyższy czas, by to zmienić.

Gwiazdy uwielbiają zresztą współpracę z markami kosmetycznymi bądź wydawanie własnych kosmetyków. Firma taka ma ułatwiony start na rynku, bo nie brakuje fanów, którzy natychmiast kupią produkt promowany przez swoją idolkę. Czy Selena Gomez rozkręci imperium na miarę Kylie Jenner czy Rihanny?

Selena Gomez rozkręca firmę kosmetyczną

Jak podają amerykańskie serwisy, w lipcu Selena Gomez złożyła w imieniu swojej firmy July Moon Productions odpowiednie wnioski do urzędu patentowego. Zgodnie z dokumentami wokalistka ma wydawać produkty pod swoim imieniem i nazwiskiem. Wśród nich znaleźć się mają najróżniejsze produkty do makijażu i pielęgnacji, takie jak zapachy, kosmetyki, preparaty do pielęgnacji skóry, preparaty do pielęgnacji włosów, mydła, substancje nawilżające czy olejki eteryczne.

Fani Seleny Gomez słusznie zastanawiają się jednocześnie, czy gwiazda nie powinna jednak skupić się w pierwszej kolejności ma muzyce. Ostatni krążek gwiazdy Revival ukazał się w 2015 roku i słuchacze są już bardzo spragnieni jej nowej twórczości. Praca nad płytą mocno się przedłużała w ostatnich latach ze względu na zły stan zdrowia wokalistki - teraz, gdy Sel jest już w dobrej kondycji, wszyscy marzą o nowej płycie!

>> Miley Cyrus nie chce rozwodu z Liamem Hemsworthem! Wróci do niego?

Selena Gomez zapewnia w wywiadach, że potrzebuje czasu, jednak wszystko jest na dobrej drodze.

Myślicie, że zdąży z płytą przed premierą linii kosmetyków?

NAJNOWSZE