Miley Cyrus nie chce rozwodu z Liamem Hemsworthem! Wróci do niego?

2019-08-14 10:53
Miley Cyrus i Liam Hemsworth pierwszy raz jako małżeństwo na oficjalnej gali
Autor: Rex Features/East News

Czy jest jeszcze szansa dla związku Miley Cyrus i Liama Hemswortha? Para rozstała się niespodziewanie osiem miesięcy po ślubie, wprawiając swoich fanów w zdumienie. Choć bowiem wokalistka i aktor mają za sobą wiele kryzysów i rozstań, wiele wskazywało na to, że ślub w końcu uświadomił im, co jest dla nich najważniejsze.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth nie zdołali uratować swojego związku. Para już po raz kolejny - jak zresztą wiele razy w ciągu ostatnich dziesięciu lat - rozstała się. Sytuacji nie poprawił więc grudniowy ślub pary, który miał być prawdziwym przypieczętowaniem ich uczucia. Dziś Liam Hemsworth z dala od mediów próbuje pogodzić się z rozstaniem, a Miley odreagowuje w towarzystwie Kaitlynn Carter.

Wiadomo już, że Miley Cyrus zabrała swoje rzeczy z domu, w którym mieszkała z Liamem Hemsworthem i przeniosła się do posiadłości położonej w pobliżu domu w Malibu, który dzieliła z aktorem. Czy tak wygląda koniec historii tej słynnej pary? Właśnie pojawiło się światełko w tunelu.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wrócą do siebie?

Według najnowszych informacji Miley Cyrus nie myśli jednak o rozwodzie z aktorem. Jak zdradził znajomy gwiazdy, ex-partnerzy dają sobie jeszcze szansę na powrót w przyszłości.

Obecnie nie są razem, bo tego potrzebowali. To była zła sytuacja i wiele niezgodności. Oboje zgodzili się co do tego, że będzie lepiej, jeśli spędzą jakiś czas osobno, ale to nie oznacza, że ich związek jest definitywnie zakończony.

Tego typu deklaracje traktowalibyśmy z przymrużeniem oka, gdyby nie fakt, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth rzeczywiście mają za sobą już tego typu rozstania. Wokalistka i aktor zerwali po zaręczynach w 2013 roku na dwa lata i w tym czasie byli w związkach z innymi osobami. Czy tym razem będzie podobnie?

Pytanie powinno raczej brzmieć: czy Liam Hemsworth ma w sobie tyle cierpliwości, by znów pozwolić Miley Cyrus wyszaleć się?

>> Miley Cyrus chciała iść na terapię przed rozstaniem. Dlaczego nie pomogło?

NAJNOWSZE