Nastoletnia Selena Gomez czuła się seksualizowana. "To było obrzydliwe"

2021-08-20 23:03 es
Selena Gomez na planie Only Murders in the Building
Autor: Jose Perez/INSTARimages.com/Cover Images/East News

Selena Gomez weszła do show-biznesu w bardzo młodym wieku. Już jako 7-latka otrzymywała pierwsze role. Na szerokie wody wypłynęła w produkcjach Disneya. Międzynarodowa sława oznaczała niestety seksualizację i uprzedmiotowienie. Dziś Selena Gomez mówi o tym otwarcie.

Zbyt wczesne wejście do show-biznesu zwykle kiepsko się kończy. Znamy mnóstwo gwiazd, które zaczynały karierę jako dzieci, a później przypłaciły to załamaniem nerwowym lub nałogami. Selena Gomez pierwsze role dostawała jako 7-latka. Gdy w 2007 roku zaczęła grać Alex Russo w produkcji Disneya Czarodzieje z Waverly Place, zaczął się prawdziwy szał.

Selena Gomez zdobywała kolejne kontrakty i coraz większą popularność. Gdy Justin Bieber został jej chłopakiem, zainteresowanie mediów sięgnęło zenitu. I faktycznie, gwiazda przypłaciła to załamaniem nerwowym.

Teraz Selena Gomez opowiada, jak sława w tak młodym wieku na nią wpłynęła.

ESKA XD #029 - ELIF, TANIEC Z GWIAZDAMI, SEKRETY TOUR DE POLOGNE

Selena Gomez czuła się seksualizowana i uprzedmiotowiana

Gwiazda pozowała na okładce wrześniowego Elle. Poza zmysłową sesją zdjęciową był także wywiad. Selena Gomez wyznała, że robiąc karierę jako nastolatka, była narażona na wiele szkód.

Czułam się jak przedmiot. Przez długi czas to było obrzydliwe.

W 2013 roku Selena Gomez wydała piosenkę Come & Get It. Teraz wyznała, że wyzywające teksty zupełnie jej nie pasowały.

Tekst: „Kiedy będziesz gotowy, przyjdź i weź to”. Nigdy bym tego nie powiedziała! Po prostu robiłam rzeczy, które tak naprawdę nie były mną. Na moim albumie Revival była presja, by wydawać się bardziej dorosłą. Czułam potrzebę pokazania pazurów… Naprawdę nie sądzę, żebym była taką osobą.

Album Revival wyszedł w 2015 roku, gdy miała 23 lata.

Selena Gomez po raz kolejny wspomniała, jak ważny było dla niej usunięcie aplikacji Instagrama w telefonie. Dzięki temu nauczyła się spędzać czas ze sobą, zamiast nieustannie podglądać życie innych ludzi i porównywać je ze swoim.

W tym warto iść jej śladem!

Jak dobrze znasz Selenę Gomez?

Pytanie 1 z 10
Wśród byłych chłopaków Seleny znajduje się m.in:

Selena Gomez to jedna z wielu gwiazd Disneya. Co dziś porabiają dziecięce sławy?

NAJNOWSZE