Selena Gomez

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Selena Gomez komentuje dawne stylizacje. Na Gali MET 2015 nie czuła się dobrze ze sobą

2021-06-09 22:03

Selena Gomez dorastała na oczach całego świata. Jako gwiazda Disneya musiała się mierzyć z ogromną presją. Nic dziwnego, że później odbiło się to na jej zdrowiu psychicznym. W trosce o nie ograniczyła korzystanie z social mediów i bywanie "na salonach". Dziś Selena Gomez to niejako orędowniczką walki o zdrowie psychiczne. Gwiazda bardzo wspiera także ruchy body positive. Podczas nowego wywiadu wróciła do czasu, gdy z samoakceptacją nie było u niej tak dobrze...

Selena Gomez przeszła długą drogę. Zaczynała jako gwiazda Disneya. Później została wokalistką pop. To przyniosło ojej ogromną sławę, którą jeszcze powiększył głośny związek z Justinem Bieberem. Jednak dorastanie na oczach całego świata, zwłaszcza gdy jest się kobietą, to ogromna presja. Nie raz niemożliwa do uniesienia. W końcu Selena Gomez musiała zrobić poważne ruchy, by zatroszczyć się o swoje zdrowie psychiczne.

Gwiazda ograniczyła social media i bywanie na salonach. Dziś Selena Gomez często i głośno mówi o zdrowiu psychicznym. Porusza także tematy samoakceptacji. Jednocześnie wciąż jest przecież celebrytką, więc chętnie rozprawia o modzie i galach. To wszystko możecie zobaczyć w nowym odcinku Life in Looks nagrywanym przez Vogue.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Jak dobrze znasz Selenę Gomez?

Pytanie 1 z 10
Wśród byłych chłopaków Seleny znajduje się m.in:

Selena Gomez komentuje swoje dawne stylizacje

W proramie Vogue Life in Looks Selena Gomez omawiała swoje dawne stylizacje. Zaczęło się od czasów Disneya, gdy gwiazda sama się ubierała, malowała i czesała. Dziś nie najlepiej ocenia tamte decyzje.

Większość swoich dawnych stylizacji Selena Gomez oceniła raczej pozytywnie. I w końcu dotarła do zdjęcia z MET Gali 2015. W tamtym czasie 23-letnia celebrytka nie czuła się dobrze w swoim ciele.

- Moja waga się wtedy bardzo zmieniła. Pamiętam szczególnie tej nocy, że nie czułam się dobrze ze swoim ciałem. Naprawdę niesamowite było to, że miałam szansę popracować nad sukienką, która pasowałaby do mojego ciała. Świetnie się bawiłam, kształtując tę ​​sukienkę. Myślę, że razem zbudowaliśmy coś naprawdę pięknego i coś, co bardzo mi pasowało.

Dalej Selena Gomez wyznała, że w tamtym momencie zaczęła sobie uświadamiać, że wcale nie musi mieć ciała jak 19-latka... bo już nią przecież nie jest.

Bardzo nam się podoba, jak Selena Gomez dojrzała!