Selena Gomez pokazała klip z dzieciństwa! To najlepsze video z jej Instagrama

2021-05-26 7:48 kp
Selena Gomez
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Selena Gomez od dzieciństwa miała zadatki na gwiazdę showbiznesu! Swoją pierwszą rolę zdobyła jako siedmiolatka i od tamtego momentu aż do dorosłości niezmiennie gościła w serialach dla dzieci i młodzieży. Teraz okazuje się jednak, że już od małego przygotowywała się na następczynię samej Britney Spears! Selena Gomez pokazała na Instagramie video z dzieciństwa, które zasługuje na uwagę.

Selena Gomez potrafi przygotowywać dla swoich fanów genialne niespodzianki. Wokalistka nie tylko mówi o poważnych sprawach, uwrażliwiając chociażby na kwestie zdrowia psychicznego, ale i z dystansem do siebie gotuje we własnym programie czy dodaje na Instagram zdjęcia z życia prywatnego. Tym razem jednak dodała na swój profil prawdopodobnie najlepsze video z jej udziałem, jakie widzieliście!

Fani Seleny Gomez doskonale wiedzą, że od małego była ona materiałem na gwiazdę. Już jako siedmiolatka pojawiła się w serialu Barney i Przyjaciele, a od 2004 roku była gwiazdą Disney Channel, gdzie łączyła swoje umiejętności aktorskie i muzyczne. Do muzyki ciągnęło ją jednak od zawsze, o czym świadczy TO video!

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

Selena Gomez jak Britney Spears

Selena Gomez pokazała na swoim profilu na Instagramie klip, na którym jako młoda dziewczyna śpiewa jeden z hitów Britney Spears, Don't Go Knockin' on My Door. Młodej gwieździe towarzyszy kosmiczne tło i okulary, których nie powstydziłby się sam Rafał Brzozowski :) W pewnym momencie wschodząca gwiazda dramatycznie zdejmuje je, czym ostatecznie udowadnia, że to materiał na super gwiazdę.

Zobaczcie sami! To nagranie jest bezcenne:

NAJNOWSZE