Selena Gomez pozuje w bikini na Instagramie! Tak świętuje ślub przyjaciółki

2019-02-12 8:51
Selena Gomez na plaży
Autor: instagram.com

Selena Gomez po raz kolejny zawitała na Instagram. Wokalistka od miesięcy bardzo rzadko decyduje się na publikowanie nowych zdjęć i robi to wyłącznie w ważnych dla niej okazjach. Bez wątpienia taką właśnie okazją jest ślub jednej jej z przyjaciółek. Tuż przed ceremonią wokalistka i jej koleżanki bawiły się na plaży. Zobaczcie te urocze zdjęcia!

Selena Gomez od dawna już walczy o to, by jej profil na Instagramie nie był miejscem hejtu, nienawistnych komentarzy i poniżania innych. Wokalistka wielokrotnie podkreślała, jak ważne jest, by media społecznościowe nie przynosiły złego samopoczucia ani właścicielom profilów, ani komentującym. Nienawistne komentarze mogą bowiem wpędzić w depresję nawet największą gwiazdę świata.

W związku z tym Selena Gomez już od miesięcy nie publikuje regularnie na Instagramie. Wokalistka kilkakrotnie w ubiegłym roku żegnała się z serwisem i znów na niego wracała - wydaje się, że w końcu Sel znalazła złoty środek i dodaje nowe zdjęcia rzadko, wyłącznie wtedy, gdy chce podzielić się ze swoimi fanami czymś naprawdę dla niej ważnym. Właśnie pojawiła się taka okazja, a gratka dla fanów jest tym większa, że widzimy Selenę Gomez w bikini!

HOT TEMAT
Justin Bieber i Hailey Bieber na okładce Vogue

Autor: VOGUE

Oto 5 najważniejszych cytatów z wywiadu Justina i Hailey Bieber dla Vogue [PODSUMOWANIE]

Selena Gomez w bikini na Instagramie

Tym razem Selena Gomez podzieliła się z internautami informacją o ślubie jednej ze swoich najbliższych przyjaciółek. Tuż przed ceremonią przyszła panna młoda i jej koleżanki spędziły razem miły czas na plaży, gdzie śmiały się i wspominały wspólne chwile. Wszystkie dziewczyny świętowały w bikini - Selena Gomez wybrała z tej okazji model z podwyższonym stanem i zabudowany stanik.

Selena Gomez przez wiele miesięcy walczyła o to, by nie przejmować się opiniami na swój temat i kochać siebie oraz swoje ciało. Uśmiech na zdjęciach Seleny świadczy o tym, że naprawdę jej się to udało. Gwiazda wygląda zdrowo i... bardzo apetycznie!

NAJNOWSZE