Oto 5 najważniejszych cytatów z wywiadu Justina i Hailey Bieber dla Vogue [PODSUMOWANIE]

2019-02-10 9:00
Justin Bieber i Hailey Bieber na okładce Vogue
Autor: VOGUE

Po miesiącach milczenia na temat swojego związku Justin Bieber i Hailey Bieber opowiedzieli o nim szczerze w wywiadzie dla amerykańskiego wydania magazynu Vogue. Zakochani wystąpili też na pierwszej wspólnej okładce i w obszernej sesji zdjęciowej. Czego dowiedzieliśmy się z ich wywiadu?

Ostatnie dni bezsprzecznie należą do Justina Biebera i Hailey Bieber. Po wielu miesiącach oczekiwania para w końcu zdecydowała opowiedzieć o swoim związku, o którym - pomimo ich milczenia - od ponad pół roku plotkował cały świat. Wokalista i modelka wpadli sobie ponownie w ramiona na początku ubiegłego roku, tuż po tym, jak Justin po raz kolejny rozstał się z Seleną Gomez. Już w lipcu Jus oświadczył się nowej ukochanej, a we wrześniu wziął z nią w tajemnicy ślub cywilny. Teraz para przygotowuje się do ślubu kościelnego i wesela z prawdziwego zdarzenia, a w międzyczasie odpiera doniesienia na temat ciąży Hailey.

HOT TEMAT
Justin Bieber bez koszulki

Autor: East News

Justin Bieber był uzależniony od seksu. Z Hailey żyje w celibacie?

Hailey i Justin Bieber otwierają się w Vogue

W końcu para otwarcie opowiedziała w wywiadzie dla Vogue o wszystkich kwestiach, które od miesięcy zastanawiały ich fanów. Specjalnie dla Was zebraliśmy 5 najważniejszych cytatów z wywiadu, którego udzielili Hailey i Justin Bieber.

1. Justin i Hailey ciężko pracują, by ich małżeństwo działało.

Jesteśmy naprawdę młodzi i to jest przerażające. Bardzo się zmienimy. Ale jesteśmy zobowiązani do wspólnego życia i wspierania się nawzajem w tych zmianach. Tak na to patrzę. Tak naprawdę to mój najlepszy przyjaciel. Nigdy się nim nie znudzę.

- powiedziała Hailey Bieber.

2. Justin miał w przeszłości problemy z lekami antydepresyjnymi

Złapałem się na tym, że robię rzeczy, których się wstydzę. Byłem uper-rozwiązły i takie tam, i myślę, że brałem Xanax, ponieważ byłem tak zawstydzony. Moja mama zawsze mówiła, by traktować kobiety z szacunkiem. To zawsze było w mojej głowie, ale gdy to robiłem, nigdy nie mogłem się tym cieszyć. Narkotyki stawiały ścienę między mną a tym, co robiłem. Było całkiem ciemno. Sądzę, że były chwile, kiedy moi ochroniarze przychodzili późno w nocy, żeby sprawdzić mój puls i sprawdzić, czy wciąż oddycham.

- wyznał Justin Bieber.

3. Justin miał się dość w wieku 16 lat.

Zacząłem się czuć za bardzo sobą. Ludzie mnie kochają, a ja jestem g**nem - tak myślałem. Zrobiłem się arogancki i zarozumiały. Nosiłem okulary przeciwsłoneczne w pomieszczeniach.

- mówił.

>> Hailey Bieber opowiedziała o zaręczynach. Było inaczej niż myśleliśmy!

4. Hailey nigdy nie była wielką fanką Justina.

Nigdy nie byłem superfanką ani jego, ani kogokolwiek. To nigdy nie było tak szalone, wrzeszczące. Nie myślałam o nim w żaden sposób, poza tym, że był słodki. Wszyscy się w nim zakochiwali. Ale przez pierwsze kilka lat była między nami dziwna różnica wieku.

- opowiedziała Hailey Bieber.

5. Justin ma problemy z zaufaniem komukolwiek - również swojej żonie.

Trudno było mi ufać ludziom. Walczyłem z uczuciem, że ludzie wykorzystują mnie lub naprawdę mają mnie gdzieś, i że scenarzyści chcą coś ze mnie wyciągnąć, a następnie wykorzystają to przeciwko mnie. Jedną z wielkich rzeczy jest dla mnie zaufanie. Podejmowałem złe decyzje osobiście i w związkach. Te błędy wpłynęły na moje zaufanie do własnego osądu. Trudno mi było nawet zaufać Hailey.

- stwierdził Justin Bieber.

NAJNOWSZE