Selena Gomez pokazała bliznę po przeszczepie na kolejnym zdjęciu! "Wszystkie ciała są piękne"

2020-09-25 9:13

Selena Gomez już nie boi się pokazywać blizn po operacji przeszczepu nerki. Ponad 3 lata zajęło artystce dojście do przekonania, że nie należy ukrywać żadnych niedoskonałości ciała - także śladów po poważnych operacjach, jak w jej przypadku. Nowy post Seleny Gomez na Instagramie i jej zdjęcie z widoczną blizną po przeszczepie zdobyły uznanie wielu fanów. Zobaczcie, co napisała gwiazda przy swoim najnowszym zdjęciu.

Selena Gomez przeszła operację przeszczepu nerki w 2017 roku. Zabiegł odbył się w trybie pilnym, jak się później okazało, operacja w zasadzie ratowała życie piosenkarki po komplikacjach, jakie wywołał u niej toczeń.

Po przeszczepie nerki Selena Gomez wyraźnie zmieniła swoje podejście do życia, kariery i własnych priorytetów. Było to wyraźnie widoczne choćby na jej profilach w mediach społecznościowych - krótko po operacji przeszczepu nerki Selena Gomez wyraźnie zmniejszyła swoją aktywność w sieci. Na jej Instagramie przez długi czas prawie nie pojawiały się nowe zdjęcia, a już na pewno nie takie, na których Selena odważniej odsłaniałaby ciało.

Jednym z powodów były blizny pozostałe po operacji. Selena Gomez długo uważała, że niechciane "pamiątki" po przeszczepie szpecą jej ciało. Po czasie zrozumiała jednak, że każde ciało jest piękne, a blizny absolutnie nie szpecą. I właśnie o tym napisała artystka publikując swoje najnowsze zdjęcie, z bardzo wyraźną blizną na wewnętrznej stronie uda.

Selena Gomez pokazała bliznę

Od razu uściślijmy, że zdjęcie Seleny Gomez z 24 września 2020 roku to nie pierwsza fotka, na której fani mogli zobaczyć ogromną bliznę, jaka została na nodze piosenkarki po operacji przeszczepu nerki.

Blizna pojawiła się na kilku fotkach już wcześniej, w styczniu 2018 roku, kiedy do sieci trafiły fotki Seleny witającej Nowy Rok na plaży w Meksyku. Wtedy jednak to nie piosenkarka zdecydowała o pokazaniu blizny - zrobili to za nią paparazzi.

Pamiętam, że po przeszczepie nerki na początku było mi bardzo trudno pokazać moją bliznę. Nie chciałam, żeby była widoczna na zdjęciach, więc nosiłam rzeczy, które ją zakrywały.

Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, czuję się pewna siebie, wiem kim jestem i przez co przeszłam... i jestem z tego dumna

- napisała Selena Gomez przy najnowszym zdjęciu z widoczną blizną.

Wszystkie ciała są piękne

- dodała artystka na końcu swojego posta.

Zdjęcie Seleny Gomez dumnie odkrywającej bliznę znajdziecie poniżej.

ESKA XD #003
Sonda
Czy blizny należy ukrywać?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE