Selena Gomez

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Selena Gomez po raz ostatni o Justinie Bieberze: "Ta część mnie odeszła"

2020-09-23 10:50

Związek z Justinem Bieberem to jeden z najdłuższych i najważniejszych etapów w życiu Seleny Gomez. Wokalistka niemal przez cały okres swojej kariery była - z przerwami - związana z piosenkarzem, a nawet gdy oboje byli w innych związkach, świat wierzył, że jeszcze do siebie wrócą. Tamten rozdział jest już jednak definitywnie zamknięty.

Związek Seleny Gomez i Justina Biebera był jedną z najgłośniejszych i najczęściej opisywanych relacji showbiznesu w ostatnich latach. Miłości młodych muzyków przez lata przyglądali się ich fani z całego świata i nawet kolejne rozstania i kryzysy nie wzbudzały wśród nich wątpliwości co do tego, że ta dwójka była dla siebie stworzona. To już jednak przeszłość. Po tym, jak Justin Bieber ożenił się z Hailey Baldwin, również Selena Gomez musiała rozpocząć nowy etap swojego życia.

Pomogła jej w tym oczywiście muzyka. Na swojej najnowszej płycie Sel zamieściła mnóstwo tekstów, w których nawiązuje do tamtej relacji, jednocześnie zamykając tamten etap swojego życia. Teraz opowiedziała o tym procesie w nowym wywiadzie dla Rolling Stone.

Sonda
Selena Gomez - płyta Rare: która piosenka jest najlepsza?

Selena Gomez po raz ostatni o Justinie Bieberze

Selena Gomez osobiście za moment odcięcia się od przeszłości u boku Justina Biebera uważa październik 2019 roku, kiedy to ukazały się jej dwa nowe single - Look At Her Now i Lose You To Love Me.

To był mój pomysł, aby wydać „Lose You to Love Me” i „Look at Her Now”. Chciałam, żeby ludzie uwierzyli, że tamta podróż jest całkowicie zamknięta. Nie chciałam, żeby ludzie postrzegali mnie jako smutną i zranioną. Już tego nie chciałam. Chciałam, żeby ludzie wiedzieli, że doświadczyłam czegoś prawdziwego i ta część mnie odeszła.

- powiedziała Selena Gomez.

ESKA XD #002

Gwiazda dodała:

Skupiłam się na tworzeniu większej liczby piosenek, które były tekstowo o transformacji, wrażliwości i złamanym sercu. Wydawało mi się, że było to naprawdę bardzo mocne i byłam z tego powodu bardzo szczęśliwa. Myślę, że zaangażowanie się bardziej niż kiedykolwiek pomogło mi nabrać pewności siebie i całkowicie mnie wzmocnić. Przejęłam kontrolę nad tym, co zamierzam powiedzieć, co zamierzam zrobić.

Przypomnijmy, że tuż po premierze Lose You To Love Me i Look At Her Now Selena Gomez wyznała w wywiadzie z Ryanem Seacrestem, że są to dwie ostatnie piosenki o rozstaniu z Justinem Bieberem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE