Selena Gomez pokazała zdjęcie z psem. Winnie to czysta słodycz!

2021-12-30 20:32

Selena Gomez od długiego czasu ogranicza swoją aktywność w social mediach. Tym razem jednak zdecydowała się pokazać światu swoje maleństwo. Na nowym ujęciu widzimy, jak Selena Gomez pozuje ze swoją suczką, Winnie. To najsłodsze co dziś zobaczycie!

Selena Gomez weszła do show-biznesu wiele lat temu. Zaczęła karierę jeszcze w dzieciństwie, zostając gwiazdą Disneya o międzynarodowej sławie. Niestety jak często bywa w przypadku dziecięcych gwiazd, przypłaciła to zdrowiem.

Kilka lat temu Selena Gomez odcięła się od show-biznesu, by zająć się swoim zdrowiem. Gwiazda nie tylko przeszła przeszczep nerki, ale także terapię.

Wbrew panującym trendom, Selena Gomez ograniczyła social media. Ostatnio korzysta z nich trochę częściej, ale głównie promuje tam swoje projekty - kosmetyki Rare Beauty lub program kulinarny.

Tym razem Selena Gomez pozwoliła sobie na odrobinę prywaty. Zobaczcie jej zdjęcie z pieskiem!

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE

Selena Gomez na zdjęciu z pieskiem

Selena Gomez pokazała swoje maleństwo na Instagramie. Gwiazda zapozowała ze swoją suczką Winnie. Kudłaty zwierzak wygląda jak miś pluszowy, gdy pozuje na ramieniu swojej opiekunki!

Choć Selena Gomez zachwyca naturalnym wyglądem, to Winnie jest gwiazdą zdjęcia.

- najsłodsza na świecie!!!!

- ona jest cudna ???

- królowe ??????

Czytamy w komentarzach.

Oprócz Winnie Selena Gomez ma również psa o imieniu Daisy. Pojawiła się w jej domu na początku kwarantanny w marcu 2020 roku. Na Instagramie zdradziła, że zwierzęta świetnie się dogadują.

Jak dobrze znasz Selenę Gomez?

Pytanie 1 z 10
Wśród byłych chłopaków Seleny znajduje się m.in: