Selena Gomez stroi miny na Instagramie. "Naturalna piękność!"

2021-12-10 15:50

Selena Gomez jak przystało na właścicielkę marki kosmetycznej, często sama reklamuje produkty Rare Beauty. Na nowych zdjęciach jednak pokazała się w bardzo naturalnym wydaniu. Zobaczcie, jak Selena Gomez stroi miny!

Selena Gomez weszła do show-biznesu wiele lat temu. Zaczęła karierę jeszcze w dzieciństwie, zostając gwiazdą Disneya o międzynarodowej sławie. Niestety jak często bywa w przypadku dziecięcych gwiazd, przypłaciła to zdrowiem.

Kilka lat temu Selena Gomez odcięła się od show-biznesu, by zająć się swoim zdrowiem. Gwiazda nie tylko przeszła przeszczep nerki, ale także terapię.

Wbrew panującym trendom, Selena Gomez ograniczyła social media. Ostatnio korzysta z nich trochę częściej, ale głównie promuje tam swoje projekty - kosmetyki Rare Beauty lub program kulinarny.

Takie zdjęcia to rzadkość!

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Selena Gomez stroi miny na Instagramie

W trosce o zdrowie psychiczne Selena Gomez znaczni ograniczyła korzystanie z social mediów. Najczęściej reklamuje tam swoje kosmetyki, promuje program kulinarny czy sesje okładkowe. Wrzucanie selfie bez okazji nie zdarza się często!

Tym razem Selena Gomez po prostu opublikowała swoje zdjęcia i przywitała się z fanami. Gwiazda stroi miny, a jej obserwatorzy są zachwyceni!

- Piękna ❤️

- Jesteś tak śliczna i jeszcze naturalna

- Jesteś cudna ???

- Naturalna piękność!!!!

Trudno się nie zgodzić z tymi komentarzami!

Jak dobrze znasz Selenę Gomez?

Pytanie 1 z 10
Wśród byłych chłopaków Seleny znajduje się m.in: