Selena Gomez wróciła na plan Only Murders In The Building [ZDJĘCIA]

2021-01-18 11:20 kp

Po przerwie świąteczno-noworocznej Selena Gomez wróciła do pracy na planie filmu Only Murders In The Building. Zdjęcia do produkcji, w której Sel spotkała się z Steve Martinem, rozpoczęły się jeszcze jesienią. Teraz gwiazdę wraz z całą ekipą filmową znów można zobaczyć podczas kręcenia kolejnych ujęć na ulicach Nowego Jorku. Zobaczcie nowe zdjęcia!

Drugą wielką pasją Seleny Gomez jest obok muzyki aktorstwo. Fani Sel pamiętaja zresztą, że jej kariera rozpoczynała się w telewizji, gdzie pokochali ją najpierw widzowie Disneya. W ciągu lat gwiazda nigdy na dobre nie porzuciła kina i co jakiś czas wraca w kolejnej, filmowej roli.

Selena Gomez może pochwalić się współpracą z najlepszymi. W 2019 roku piosenkarka zagrała jedną z głównych ról w filmie Woody'ego Allena W deszczowy dzień w Nowym Jorku oraz w produkcji Jima Jarmuscha Truposze nie umierają. Only Murders In The Building, przy którym pracuje obecnie, to mini serial komediowy stworzony przez Steve'a Martina i Johna Hoffmanna. Produkcja ma mieć 10 odcinków i w tym roku trafi na platformę Hulu.

ESKA XD #014

Selena Gomez na planie Only Murders In The Building

Ostatnio fotoreporterzy przyłapali ekipę Only Murders In The Building podczas pracy w pobliżu luksusowego apartamentowca The Belnord w Nowym Jorku. Selenie Gomez na planie towarzyszył Steve Martin, który nie tylko jest współtwórcą produkcji, ale wciela się w jedną z głównych ról. Poza zdjęciami aktorzy, jak i cała ekipa noszą oczywiście maseczki. Zobaczcie nowe zdjęcia!

NAJNOWSZE