Selena Gomez w "De Una Vez" śpiewa o Bieberze? Tekst piosenki równie dobrze może być o...

2021-01-18 10:03 mm
Selena Gomez
Autor: ULRA/Backgrid/East News

O kim śpiewa Selena Gomez w swojej najnowszej piosence "De Una Vez"? Zdaniem części komentujących tekst utworu prawdopodobnie dotyczy Justina Biebera, czyli najbardziej znanego spośród byłych chłopaków piosenkarki. Równie dobrze jednak nowy singiel Seleny Gomez może opowiadać o jej rozstaniu z kimś zupełnie innym... O kogo chodzi?

Związek Seleny Gomez z Justinem Bieberem przez kilka dobrych lat rozgrzewał internet do czerwoności. Dwójka młodych artystów gościła na czołówkach serwisów plotkarskich i tabloidów zarówno podczas swoich wzlotów, jak i licznych upadków. Niestety, nawet kiedy wreszcie Selena i Justin ostatecznie się rozstali, a Kanadyjczyk ożenił się z Hailey Baldwin, wiele osób nadal żyje przeszłością. Efekt? Każdy dwuznaczny tekst Seleny Gomez natychmiast interpretowany jest jako wspomnienie związku z Justinem.

Nie inaczej było w przypadku najnowszej piosenki artystki. Gwiazda wydała niedawno napisaną w całości po hiszpańsku piosenkę "De Una Vez". Zdaniem wielu osób, tekst utworu nawiązuje do relacji Seleny Gomez z Justinem Bieberem.

Czy tak rzeczywiście jest?

O kim śpiewa Selena Gomez?

Selena Gomez prywatnie przyjaźni się z Taylor Swift, a ta powszechnie uważana jest za specjalistkę od piosenek o rozstaniu. Czyżby twórczość Taylor posłużyła Selenie za inspirację?

Nowa piosenka artystki "De Una Vez" zapowiadające jej czwarty solowy album, z całą pewnością opowiada o miłości, sztuce przebaczania i sile potrzebnej do pozbierania się w garść po rozpadzie związku.

Już się z ciebie wyleczyłam, mówiłam ci to

Już nic nie czuję, nic nie czuję

[...]

Jestem silniejsza sama

Nie żałuję przeszłości 

I wiem, że czas u twojego boku podciął mi skrzydła

- śpiewa Selena w swoim najnowszym hicie.

Czy rzeczywiście chodzi tu o Justina? Oczywiście Kanadyjczyk wcale nie musi być facetem, do którego Selena Gomez adresuje tekst piosenki "De Una Vez". W każdym razie niekoniecznie TEN Kanadyjczyk. Równie dobrze może chodzić o The Weeknda, z którym piosenkarka związana była przez blisko 10 miesięcy w 2017 roku. 

A może chodzi o zupełnie innego chłopaka z przeszłości Seleny Gomez? Zresztą równie dobrze podmiotem lirycznym utworu może być ktoś wymyślony, jak przecież zdarza się w wielu innych piosenkach... Dajcie znać, co o tym myślicie.

ESKA XD #014

Zobacz też:  Selena Gomez na planie Only Murders In The Building

NAJNOWSZE