Selena Gomez ODDAJE swoje konto na Instagramie! Komu i dlaczego? To ważny gest!

2020-06-05 19:09 nk
Selena Gomez
Autor: SXAC, GOLD/Backgrid/East News

Selena Gomez wciąż szuka sposobów, by zaakcentować swoje wsparcie dla ruchu Black Lives Matter po dramatycznych wydarzeniach z Minneapolis. Piosenkarka i aktorka już wcześniej zamknęła swoją stronę internetową w symbolicznym akcie solidarności, a teraz oddaje swój Instagram! Dobry pomysł?

Po dramatycznym wydarzeniu z Minneapolis, gdzie policjant w brutalny sposób zabił ciemnoskórego 47-latka, w USA wybuchła fala protestów. Również gwiazdy licznie wsparły ruch Black Lives Matter, by zwrócić uwagę swoich fanów na ważny problem nierównego traktowania obywateli pod względem rasowym.

Selena Gomez oddaje Instagram!

Selena Gomez już kilka dni temu zamknęła swoją oficjalną stronę internetową w geście solidarności z mniejszościami etnicznymi w tym trudnym czasie.

Teraz Sel wpadła na kolejny pomysł, jak okazać swoje wsparcie. Gwiazda postanowiła oddać innym swój profil na Instagramie, by dać im platformę do wypowiedzenia się. Selena Gomez publikuje posty, w których przedstawia swoim fanom liderów i inicjatorów ruchu Black Lives Matter.

Biłam się z myślami, by wymyślić właściwe rzeczy, które mogłabym powiedzieć, by zaakcentować ten ważny moment w historii. Po tym, jak myślałam o tym, jak najlepiej wykorzystać swoje media społecznościowe, zdecydowałam, że wszyscy musimy usłyszeć więcej od Czarnych głosów.

Przez najbliższych kilka dni będę przedstawiać wpływowych liderów i dawać im szansę na przejęcie mojego Instagrama, by mogli przemówić bezpośrednio do nas wszystkich. Wszyscy mamy obowiązek, by bardziej się starać i możemy zacząć od słuchania z otwartym sercem i umysłem.

- napisała Selena Gomez.

Piękny gest?

Hotplota.pl: Dieta Naomi Campbell; Justin Bieber obraża fankę

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE