Selena Gomez ZAMKNĘŁA swoją STRONĘ INTERNETOWĄ z powodu Blackout Tuesday!

2020-06-02 22:21 nk
Selena Gomez
Autor: SXAC, GOLD/Backgrid/East News

Selena Gomez dołączyła do fali protestów przeciwko segregacji rasowej w USA. Z powodu Blackout Tuesday, czyli internetowej manifestacji przemysłu rozrywkowego, piosenkarka zdecydowała się zamknąć swoją stronę internetową. Możemy na niej znaleźć jedynie poruszające oświadczenie artystki.

Po tragicznej śmierci ciemnoskórego obywatela USA, zabitego przez policjanta podczas próby aresztowania, w USA rozpoczęła się fala protestów i zamieszek. Sytuacja w wielu amerykańskich miastach jest przerażająca, bo niektórzy manifestanci dewastują i plądrują sklepy, samochody oraz inne obiekty. Wszystko po to, by wyrazić swój sprzeciw wobec nierównemu traktowaniu obywateli pod względem rasowym.

Selena Gomez zamyka stronę internetową

Bardzo wiele gwiazd wsparło ruch Black Lives Matter, walczący o sprawiedliwość dla zamordowanego George'a Floyda. Do tej grupy wciąż dołączają kolejni celebryci.

Również Selena Gomez postanowiła wyrazić swoje zdanie w tej sprawie.

Amerykańscy celebryci zainicjowali tzw. Blackout Tuesday. We wtorek, 2 czerwca 2020, wielu z nich zamieściło na Instagramie czarny kwadrat zamiast zdjęcia. Selena Gomez poszła o krok dalej i zamknęła swoją oficjalną stronę internetową! Zamiast normalnych treści można na niej znaleźć jedynie oświadczenie piosenkarki.

Moją nadzieją dzisiaj jest to, że spędzacie ten czas na introspektywnym myśleniu o tym, jak możemy wszyscy połaczyć się i słuchać wzajemnie z otwartym sercem i umysłem. Kraj zdecydowanie za długo zwleka ze znaczącymi zmianami w naszym połamanym społeczeństwie. Black lives matter.

- napisała Sel.

Zgadzacie się z nią?

Selena Gomez - komunikat na stronie internetowej
Autor: selenagomez.com
Hotplota.pl: Jennifer Lopez robi zakupy za 2,6 mln dolarów;Matthew Perry w podwójnej masce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE