Selena Gomez ma nowego chłopaka!? Te zdjęcia mają być dowodem

i

Autor: Rex Features/East News

Gwiazdy

Selena Gomez ma nowego chłopaka!? Te zdjęcia mają być dowodem

2023-09-22 12:46

Selena Gomez nie tak dawno wydała piosenkę o byciu singielką, która dla wielu kobiet stała się wręcz hymnem. Teraz chodzą pogłoski, iż piosenkarka już nie jest sama. Ponoć ma nowego chłopaka. Internauci wskazali zdjęcia, które mają być dowodem na jej szczęście. O co chodzi? Przekonajcie się sami!

Selena Gomez od dawna nie była w publicznej relacji. Po jej nieudanych związkach z The Weekendem czy Justinem Bieberem nie dzieliła się ze światem swoimi relacjami z mężczyznami. Jeśli rzeczywiście była zakochana, to fani nie mogą mieć pewności. Nie tak dawno wydała hit na zakończenie wakacji. "Single Soon" stało się hymnem wielu singielek. Wygląda na to, że była gwiazda Disneya wcale nie musi zaliczać się do ich grona. Paparazzi przyłapali ją z mężczyzną, a zdjęcia i nagrania prędko trafiły do sieci. Internauci tłumaczą, kim tak naprawdę jest jej domniemany "ukochany". Trzeba przyznać, że prawdziwy z niego przystojniak. Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Selena Gomez promienieje. Takiej jeszcze jej nie widzieliście! (GALERIA)

Król lew, Sanah a może Bruno Mars? Zaśpiewaj i wybieraj kolejną piosenkę! | Dokończ piosenkę 19

Selena Gomez - nowy chłopak

Selena Gomaz została przyłapana z przystojnym mężczyzną, wychodząc z kultowej włoskiej restauracji. Paparazzi skorzystali z okazji, robiąc parze zdjęcia i nagrywając ich. Prędko trafiły one do internetu, a jej fani zaczęli podejrzewać, że gwiazda "Zbrodni po sąsiedzku" w końcu odnalazła miłość swojego życia. Choć mieli nadzieję, że to prawda, najczujniejsi internauci zdradzili, że tak naprawdę nie łączy ich uczucie romantyczne. Przystojniak, z którym jechała samochodem, ma być najzwyczajniej w świecie jej ochroniarzem. Mimo to trzeba przyznać, że wyglądali razem naprawdę dobrze. Tymczasem inni wciąż mają szanse u byłej gwiazdy Disneya!

ZOBACZ TAKŻE: Selena Gomez i Taylor Swift na poruszającym zdjęciu. Internauci nie mogli wyjść z podziwu