Kto prowadzi Instagram Seleny Gomez? Nie robi tego osobiście

2021-04-03 9:06 kp

Selena Gomez już od lat niezmiennie cieszy się jednym z najpopularniejszych profili na Instagramie. Konto wokalistki obserwuje obecnie ponad 219 milionów osób, a każdy jej kolejny post zdobywa kilka milionów lajków. Co jednak ciekawe, sama Selena Gomez już od lat nie zagląda na Instagram. Kto więc prowadzi jej profil?

Fani Seleny Gomez kochają ją nie tylko za jej talent, ale i wspaniały charakter i usposobienie. Gwiazda podbija serca kolejnych osób zaangażowaniem w pomoc innym i otwartością. Szansę na najlepszy kontakt z fanami wokalistce dał oczywiście Instagram. Sel przez lata publikowania zdobyła miliony fanów, którzy obserwują kolejne jej wpisy - dziś jest ich ponad 200 milionów!

Nie wszyscy z nich zdają sobie jednak sprawę z tego, że w rzeczywistości to nie Selena Gomez prowadzi swój profil na Instagramie. Gwiazda od trzech lat unika mediów społecznościowych, czego zresztą nigdy nie ukrywała - wszechobecny hejt i negatywne emocje, jakie pojawiają się wśród użytkowników, skutecznie zniechęciły ją do zaglądania tam.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Kto prowadzi Instagram Seleny Gomez?

Jednocześnie Selena Gomez wciąż pozostaje w kontakcie z fanami i dzieli się z nimi swoimi przemyśleniami. Dzieje się tak z pomocą prywatnej asystentki wokalistki, która prowadzi jej profile na Instagramie i Twitterze. Postawmy jednak sprawę jasno - to Sel osobiście wybiera zdjęcia i pisze teksty, które trafiają na jej profile, a asystentka zajmuje się jedynie kwestiami "technicznymi" i publikuje posty.

Korzystanie z pracy asystentów to oczywiście powszechna praktyka wśród największych gwiazd. Nie wszyscy muzycy, aktorzy czy celebryci mają tyle czasu i chęci, by samodzielnie prowadzić swoje profile w mediach społecznościowych i oddają to zadanie w ręce specjalistów.

NAJNOWSZE