Selena Gomez wspomina wieczory z Taylor Swift. Pokazała zdjęcia z ich spotkań!

2021-03-23 11:44 kp
EN_01201577_0233
Autor: Jen Lowery / Splash News/EAST NEWS

Przez lata Taylor Swift i Selena Gomez uchodziły za najlepsze przyjaciółki w świecie showbiznesu. Gwiazdy chętnie spotykały się na babskie wieczory i pozowały razem na ściankach, co cieszyło oko ich fanów. Dziś obie są już dojrzalsze i nie mają tak wiele czasu na spotkania - zwłaszcza, że trwa pandemia. Sentyment jednak pozostał. Tym razem na wspominki wzięło Selenę Gomez!

Fani Taylor Swift i Seleny Gomez z rozrzewnieniem wspominają czasy, gdy dziewczyny były nierozłączne. Dziś oczywiście wiele się zmieniło - choć wzajemna sympatia pozostała, w dorosłym życiu wokalistki nie mają już wiele wolnego czasu, a dodatkowo pandemia skutecznie pokrzyżowała wszelkie plany spotkań czy wspólnych wyjazdów. Dziewczyny większość czasu spędzają na innych kontynentach - Selena pracuje ostatnio w Nowym Jorku, a Tay od dawna mieszka z Joe Alwynem w Londynie.

Pozostają więc małe gesty. Taylor Swift i Selena Gomez pytanie o siebie wzajemnie zawsze znajdą dla przyjaciółki miłe słowo, a w ważnych dla nich momentach życiowych nie zapominają o choćby krótkiej wiadomości. Nic nie zastąpi jednak wspólnych babskich wieczorów, jakie ostatnio na swoim profilu na Instagramie wspominała Selena Gomez.

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Selena Gomez wspomina spotkania z Taylor Swift

Na Instagram Seleny Gomez trafiły urocze zdjęcia z jednego ze spotkań z Taylor Swift. Na fotkach dziewczyny pozują z jednym z kotów wokalistki, Benjaminem Buttonem. Jak na babskie spotkanie przystało, obie miały na sobie swobodne ubrania i codzienny makijaż.

Tęsknię za tym

- napisała krótko Selena.

Fani z radością przyjęli najnowszy post Seleny Gomez i natychmiast wpadli na pomysł, co zrobić, by gwiazdy znów miały okazję się spotkać.

Zaproś ją do 3 sezonu Selena + Chef!

- napisał jeden z internautów.

Trzeba przyznać, że pomysł jest rewelacyjny! Wyobrażacie sobie dziewczyny razem w kuchni?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE