Selena Gomez i Niall Horan są parą?! Spędzili razem wieczór

2019-10-08 14:16 AM
Selena Gomez w Cannes
Autor: CHRISTOPHE SIMON/AFP/East News

Podczas gdy Justin Bieber układa sobie życie prywatne z Hailey, Selena Gomez wciąż nie może się ustatkować. Czyżby teraz nadszedł ten czas? Media spekulują, że jej nowym ukochanym może być Niall Horan, a już fani wyobrażają sobie nową parę z gromadką dzieci!

Selena Gomez nie masz szczęścia w miłości. Najpierw był Justin Bieber, który wydawał się być miłością jej życia, później The Weeknd. Niestety związki się rozpadły, a Selena co jakiś czas łączona była z kimś innym. Media ponownie zaczęły spekulować nad nowym romansem piosenkarki. Tym razem media spekulują, że Selena spotyka się z Niallem Horanem! Zostali oni sfotografowani na wspólnej kolacji na której byli razem z przyjaciółmi. Na fotce wrzuconej przez aktorkę i przyjaciółkę Seleny, Courtney Lopez grupa znajomych pozuje do zdjęć. Niall stojący po lewej stronie obejmuje ramieniem Sel. Oliwy do ognia dolewa ostatnia instagramowa relacja Seleny, gdzie gwiazda za pomocą Instagrama promowała nową piosenkę Nialla.

FANI JUŻ PLANUJĄ PRZYSZŁOŚĆ SELENY I NIALLA        

Od tego czasu fani nie dają spokoju tej dwójce. Póki co są to tylko spekulacje zagranicznych serwisów. Podejrzenia nie stoją na przeszkodzie by fani już teraz wyobrażali sobie Selene i Nialla w roli rodziców!

„W mojej głowie są małżeństwem z dwójką dzieci, kotem i psem”. – pisał jeden z internautów.

„Selena nie potrzebuje mężczyzny, ale Niall byłby dla niej taki dobry. Większość facetów z którymi była byli gówniani w taki czy inny sposób. Niall jest najsłodszy.” – brzmiał inny komentarz.

Myślicie, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń?

Zobacz też: 

NAJNOWSZE