Biebery chwalą się ślubem, a Selena Gomez złym humorem. Przypadek?

2019-10-08 11:22 kp
Justin i Hailey Bieber, Selena Gomez
Autor: Instagram/ Justin Bieber; DIGGZY / SplashNews.com/East News

Mimo szczerych chęci Selena Gomez nie jest w stanie uniknąć tematu ślubu Justina Biebera. Jej wielka miłość pod koniec września powiedziała TAK swojej nowej dziewczynie, Hailey Bieber - czy to powód złego humoru Seleny? TYM zdjęciem pochwaliła się niemal w tym samym momencie, co panna młoda suknią ślubną...

Tej jesieni Selena Gomez z całą pewnością odświeży sobie podczas seansu z przyjaciółkami komedię Mój chłopak się żeni z Julią Roberts. 30 września 2019 jej (były) chłopak wziął ślub z Hailey Bieber i choć Sel robi wszystko, by nie myśleć o tych wydarzeniach, trudno uwierzyć, że przyjęła je z obojętnością.

Znajomi Seleny Gomez już od dawna zapewniają, że wokalistka wyleczyła się z uczucia do Justina Biebera. Gwiazda przez wiele lat była związana z piosenkarzem i mocno przeżyła ich ostatnie rozstanie. O tym, że temat Justina wciąż pojawia się jednak w jej otoczeniu, świadczy chociażby ostatni gest jej mamy, która tuż po ślubie wokalisty z Hailey Bieber podpisała się pod komentarzem, w którym fanka zarzuciła Jusowi, że nie walczył o dawną ukochaną.

>> Mama Seleny Gomez nie wierzy w miłość Justina i Hailey? Ten komentarz o ślubie mówi wiele!

Selena Gomez reaguje na ślub Justina Biebera?

Teraz Selena Gomez zamieściła na Instagramie wymowne zdjęcie, w którym fani doszukują się jej reakcji na ślub Justina i Hailey Bieber. Gwiazda pokazała "zmęczone" selfie, na którym wyraźnie nie jest w dobrej formie i podpisała je:

Ja, przez cały czas

Co najbardziej wymowne, swoją fotkę Selena Gomez wrzuciła zaledwie godzinę po tym, jak Justin Bieber i jego żona zaczęli chwalić się w sieci kolejnymi zdjęciami ze ślubu, na których modelka w końcu pokazała w całej okazałości swoją suknię ślubną.

>> Oto suknia ślubna Hailey Bieber! W końcu pokazała ZDJĘCIA

W komentarzach internautów pojawiło się mnóstwo słów wsparcia dla Seleny. Myślicie, że to ślub Biebera wprowadził ją w taki nastrój?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Me, all the time Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)
NAJNOWSZE