Selena Gomez i Niall Horan parą? Znamy prawdę o ich relacji

2019-10-09 10:59 kp
Selena Gomez, Niall Horan
Autor: EastNews

Fani Seleny Gomez od dawna zastanawiają się, gdzie znaleźć dla ich idolki faceta idealnego ;) Sel ma za sobą kilka związków, z których najpoważniejszym dotąd był oczywiście ten z Justinem Bieberem, Choć nie brakowało szczęśliwych chwil, ta relacja mocno odbiła się na jej zdrowiu psychicznym. Gdy więc wokalistka zaczęła pokazywać się w towarzystwie Nialla Horana, serca fanów zabiły szybciej!

Selena Gomez i Niall Horan są parą? Tego typu domysły pojawiają się w sieci już nie pierwszy raz. Tym razem plotki wywołało zdjęcie, którym na Instagramie pochwaliła się koleżanka wokalistki, a na którym gwiazdor One Direction obejmuje ją ramieniem. Ponieważ Niall Horan od czasu rozstania z Hailee Steinfeld również jest singlem, dla wielu osób historia zaczęła układać się w całość...

Fakt, że wspólne wyjście Seleny Gomez i Nialla Horana nie było randką, a jedynie spotkaniem w grupie znajomych, nie ostudził zapału internautów. Słusznie czy też nie? Znamy prawdę!

Selena Gomez i Niall Horan są parą?

Otóż niestety, musimy zmartwić wszystkich tych, którzy chętnie widzieliby Selenę Gomez i Nialla Horana razem. Znajomi wokalistki nie mają żadnych wątpliwości co do charakteru relacji tych dwoje.

Selena i Niall nie randkują, spotykają się jak znajomi. Od zawsze byli dobrymi przyjaciółmi i na przestrzeni lat byli w kontakcie.

- wyjaśnia informator E! News.

Choć oczywiście należy pamiętać, że nie wszystkie doniesienia informatorów się sprawdzają, łatwo można przewidzieć, że ostatnią rzeczą, o jakiej marzy obecnie Selena Gomez, jest nowy, medialny związek. Po głośnym rozstaniu z The Weekndem, powrocie do Justina Biebera i ogromnym zamieszaniu wokół ich rozstania Sel przez wiele miesięcy próbowała odnaleźć spokój i uciec przed plotkami. Nie ma wątpliwości, że jeśli znajdzie nową miłość, nie będzie się nią chwalić.

>> Biebery chwalą się ślubem, a Selena Gomez złym humorem. Przypadek?

NAJNOWSZE