Selena Gomez, Miley Cyrus

i

Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Selena Gomez cierpi na poważną chorobę psychiczną! Wyjawiła ją w live'ie Miley Cyrus!

2020-04-03 23:21

Selena Gomez i Miley Cyrus spotkały się na instagramowym live'ie drugiej z gwiazd, BRIGHT MINDED: Live With Miley. Podczas pierwszej takiej rozmowy przyjaciółek od lat Sel wyjawiła, że niedawno zdiagnozowała u siebie poważną chorobę psychiczną, na którą cierpi od lat! Co jej dolega i jak się obecnie czuje?

Choć domowa kwarantanna dla wielu ludzi jest naprawdę męczącym, a nawet depresyjnym przeżyciem, są i tacy, którzy potrafią zmienić ją w ciekawe doświadczenie. Na przykład Miley Cyrus stworzyła własny cykl live'ów na Instagramie. Ten stał się okazją do rozmowy z przyjaciółką sprzed lat, Seleną Gomez! W BRIGHT MINDED: Live With Miley Sel wyjawiła szokującą prawdę na temat swojego zdrowia psychicznego!

Selena Gomez z poważną chorobą!

Selena Gomez od dawna otwarcie mówi o swoich problemach emocjonalnych, z jakimi zmaga się przez całą karierę. Nie jest też tajemnicą jej wieloletnia walka z toczniem, który zdiagnozowano u niej kilka lat temu.

Ostatnio Sel stara się zachować pozytywne myślenie, co - zwłaszcza w czasie pandemii koronawirusa - nie jest łatwe. W utrzymaniu dobrego humoru artystce pomaga m.in. muzyka byłego chłopaka!

Podczas live'a u Miley Cyrus Selena Gomez dokonała przełomowego wyznania. Wyjawiła coś, czego nigdy dotąd publicznie nie mówiła.

Ostatnio poszłam do jednego z najlepszych szpitali na świecie - a już na pewno w Ameryce - McClean Hospital i dyskutowałam o tym, że po przejściu na przestrzeni lat przez wiele różnych rzeczy, uświadomiłam sobie, iż mam chorobę drubiegunową. Więc teraz, kiedy mam większą wiedzę, to naprawdę mi pomaga. Nie przeraża mnie to od kiedy to znam. I myślę, że ludzie boją się tego. Jestem z Teksasu, gdzie nie mówi się o swoim zdrowiu psychicznym. Musisz sprawiać wrażenie wyluzowanego.

- wyjaśniła Selena Gomez.

Choroba afektywna dwubiegunowa, zwana także maniakalno-depresyjną, to poważne zaburzenie psychiczne, objawiające się tym, że osoba nim dotknięta ma okresy euforyczne i okresy depresyjne. Ta choroba jest trudna do zdiagnozowania, dlatego często zdarza się, że ktoś nie wie, iż dotknęło go to zaburzenie, a więc nie stosuje odpowiedniego leczenia.