Selena Gomez, The Weeknd

i

Autor: Instagram.com/selenagomez, KEVIN WINTER/Getty AFP/East News

Selena Gomez na kwarantannie słucha... The Weeknda! "Pomaga mi zachować dobry humor"!

2020-03-31 19:35

Podczas, gdy wiele gwiazd narzeka na nudę w domu podczas przymusowej wielotygodniowej kwarantanny, Selena Gomez zdaje się być szczęśliwsza, niż kiedykolwiek! Co ją tak uszczęśliwia? Sel zdradziła cała listę swoich "pocieszaczy". Wśród nich znajduje się... The Weeknd!

Selena Gomez, podobnie jak większość ludzi na całym świecie, jest zmuszona siedzieć od kilku tygodni w domu. Artystka nie traci jednak dobrego humoru. Jak sobie go zapewnia? Jak się okazuje, m.in. głosem The Weeknda!

Selena Gomez na kwarantannie z The Weekndem! Tak jakby...

Nie macie wrażenia, że Selena Gomez ostatnio ma czas dobroci dla byłych? Gwiazda chyba stara się dać światu do zrozumienia, że co złe, to już za nią, i nie chowa urazy. Bo jak inaczej wytłumaczyć to, że Sel LAJKUJE zdjęcia z JUSTINEM BIEBEREM?!

Jednak lajkowanie zdjęć z Justinem Bieberem to jeszcze nie wszystko! Piosenkarka właśnie podzieliła się z fanami faktem, że podczas domowej kwarantanny słucha muzyki innego swojego ex, The Weeknda!

Sel opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia, na których wygląda kwitnąco! Artystka wcale nie sprawia wrażenia zmęczonej kwarantanną. Jak ona to robi?

Artystka postanowiła udostępnić fanom listę rzeczy, które "ogląda, słucha i czyta, by zapewnić sobie dobry humor i wypełnić czas". Wśród nich, w "sekcji" muzycznej, wymieniła pięć piosenek, w tym utwór Snowchild z najnowszej płyty The Weeknda!

Trzeba przyznać, że to dobry wybór... Ciekawe, czy The Weeknd też słucha teraz piosenek Seleny... ;)