Selena Gomez bez makijażu na Instagramie. Nadal piękna!

2019-10-10 12:51 AM
Selena Gomez
Autor: North Woods / SplashNews.com/East News

Gdy tylko na Instagramie Seleny Gomez pojawi się zdjęcie, fani od razu zaczynają szaleć. Nic dziwnego, piosenkarka ma przecież 157 mln followersów! Każda jej fotka zgarnia po kilka milionów polubień, nawet ta ostatnia, którą Sel wrzuciła w wersji no make-up.

Selena Gomez nie przesadza z wrzucaniem zdjęć ani z dodawaniem instagramowej relacji. Mimo tego, wierni fani a jest ich sporo wciąż wyczekują kolejnych zdjęć swojej idolki. I tak dwa dni temu piosenkarka opublikowała swoje zdjęcie na którym widać połowę jej twarzy i to bez makijażu. To jednak nie przeszkodziło jej w uzyskaniu prawie 8,5 mln „serduszek”. Na zdjęciu Selena wygląda na senną i leży pod kocem, post podpisała:

„Ja cały czas”.

FANI ZACHWALAJĄ SELENĘ GOMEZ W KOMENTARZACH

Oprócz miliona polubień, Gomez zebrała również ponad 85 tys. komentarzy, gdzie fani w większości zachwalali wygląd piosenkarki.

„Uwielbiam wszystko w tobie @selenagomez. Jesteś niesamowitym wzorem do naśladowania dla tak wielu”. – pisała jedna z fanek.

„Jesteś źródłem inspiracji dla tak wielu z nas. Kochamy cię Selena. Dziękujemy za otwartość i podzielenie się z nami najsłabszymi momentami”.

Wcześniej Selena była otwarta na temat ograniczonego korzystania z Instagrama, pomimo tego, że jest czwartą najczęściej obserwowaną osobą, zaraz za Arianą Grande, Christiano Ronaldo i Dwayne „The Rock” Johnson.

„Szczególnie dla mojego pokolenia media społecznościowe są straszne. Rozumiem, że korzystanie z nich jako platformy jest niesamowite, ale przeraża mnie, kiedy widzisz, jak bardzo młode dziewczyny i chłopcy są na to narażeni. Myślę, że to z pewnością niebezpieczne”. – mówiła w maju gwiazda, dodając, że nie wrzuca wielu bezsensownych postów.

Doceniamy podejście Gomez do sprawy, z pewnością dlatego nie wrzuca kilka zdjęć dziennie!

Ps. Prawda, że Selena nawet bez makijażu jest piękna?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Me, all the time Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)
NAJNOWSZE