Selena Gomez w domu Nialla Horana. Przywiozła ZAKUPY! A jednak SĄ razem?

2019-10-10 11:04 mw
Selena Gomez
Autor: Pap Nation / SplashNews.com/East News

Czy Selena Gomez Niall Horan są parą? Od kilku dni sieć zalewają plotki i spekulacje na temat rzekomego związku dwójki artystów. Oboje są (lub byli) singlami i od pewnego czasu się przyjaźnią. Czyżby ta przyjaźń naprawdę przerodziła się w coś więcej? Znajomi Seleny i Nialla twierdzą, że o żadnym romansie nie ma mowy, ale pojawiły się nowe fakty! Do sieci trafiły zdjęcia Seleny Gomez przed domem Nialla Horana! Artystka wchodzi do niego... z torbą pełną zakupów!

Niall Horan i Selena Gomez byli przez fanów swatani już niejeden raz. Plotki o ich związku przewijają się przez sieć jeszcze częściej od czasu, kiedy Niall zamieszkał pod Los Angeles. Ostatnio jednak o relacjach tej dwójki artystów mówi się wyjątkowo często.

Nowe pogłoski o romansie Seleny Gomez i Nialla Horana mają swoje źródło w zdjęciu, jakie pojawiło się na Instagramie Courtney Lopez, koleżanki wokalistki. Na fotce widzimy, jak ex gwiazdor One Direction obejmuje Selenę Gomez ramieniem.

Przypomnijmy, że piosenkarz rozstał się niedawno z Hailee Steinfeld. Czyżby pocieszenie po zakończeniu związku odnalazł w ramionach byłej dziewczyny Justina Biebera?

SELENA GOMEZ POD DOMEM NIALLA HORANA. ZAKUPY DLA CHŁOPAKA?

Emocje fanów wywołane plotkami o romansie Seleny Gomez z Niallem Horanem kilka dni temu próbował studzić informator serwisu E!News. Osoba podająca się za znajomego artystów twierdzi, że Sel i Niall są tylko przyjaciółmi.

Selena i Niall nie randkują, spotykają się jak znajomi. Od zawsze byli dobrymi przyjaciółmi i na przestrzeni lat byli w kontakcie

- czytamy na stronach serwisu.

Ale czy tak jest naprawdę?

>> Selena Gomez w super hot spódniczce tuż po ślubie Justina Biebera! Przypadek?!

W sieci pojawiły się właśnie nowe zdjęcia, które z pewnością wywołają kolejną falę plotek. Na fotkach opublikowanych przez kilka amerykańskich i brytyjskich serwisów plotkarskich widzimy Selenę Gomez z wielką torbą zakupów, stojącą POD DOMEM NIALLA HORANA!

OK, pewnie każdy z nas od czasu do czasu podrzuci znajomemu kilka drobiazgów ze sklepu, ale chyba nawet najbardziej sceptycznie nastawieni do plotek fani przyznają chyba, że te zdjęcia dają do myślenia...

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE